Zvítězí globalisté?

obrazek
23.3.2019 11:50
Tento blog byl psán u přležitosti, kdy se místo Trumpa dostává k soudu před velkou porotu Robert Mueller v kauze 11.září 2001 - jakožto tehdejší ředitel FBI - i s celou FBI ///. Slovensko již prohrálo, protože volba mezi dvěma globalisty není žádná volba. Slováci si musí dát zajít chuť až do příštích parlamentních voleb. Vinu na tom nemá nějaké špatné volení Slováků, nýbrž řídkost a nezáživnost politiky neglobalistické. Viděla jsem několik debat v ČT s kandidujícími, a věru, výkony byly zřetelně "mienkotvorné". ale nějak se modrátoři zapomněli kandidátů zeptat, co hodlají pro Slováky udělat, za důvod k debatě bych pak považovala, až teprve kdyby k co dodali i jak./// Obrázek: V čí pomatené mysli se zrodil nápad, že demokracie bude lepší, pokud jí necháme více kontrolovat bohatými lidmi? Jon Stewart

Na vině toho, že se nerozvíjí politika skutečně slušného vládnutí a ta národní spočívá v bušení se v prsa a honění migrantů, či  lání na LGBTQ agendu, což je pro ovlivnění osudu země a jejích lidí málo, je několik věcí:

1) fakt, že je ve volbch zcela ignorován hlas ulice, tedy lidí, kteří nemají ani zařízení ani prostgředky prolepší připojení, aby si na intgernetu mohli pohodlně číst.  A ti,co čtou, ti nemají o zlepšení politiky zájem,  protože těm už mezitímmédia nakukala, že všeobecný blahobyt by znamenal nepřípustný  socialismus a kapitalismus je to nejlepší. Tomu věří a proto pro chudé lidi bez dostatku prostředků na to, aby mohli dopolitiky nějak zasahovat, a vůbec se na internetu vzdělávat, nehodlají brát zřetel, ti mohou i pochcípat. 

2) druhým faktem je to, že 57-80%'legislativní tvorby pochází z Unie, a politikům vyhovuje nemuset  nic tvořit,a jen skouknout schválené v jiných státech a vystačit s plytkým názorem,který pořád ještě může znít před kamerami zajímavě A s plytkými  názory politiků souvisí plytké názory ekonomů i jiných odborníků.  Je to přesně jak se vyjádřil Klaus mladší o židovských výborech vypravujících transporty, pročež mu strana označující se za demokratickou upřela i právo na indemnitu, totižz smět svobodně mluvit alespoň v parlamentu.  Je to přesně sysém, který vyhovuje líným lhostejným, které jsme si do politiky nechali nominovata které třední vrstvy tak bláhově volí.  Proč by se staraůo.kalí ke reální situace v zemi a o to, oo by  bylo opravdu  zapotřebí,  když mohou hrát podle notiček od někoho jiného' Na práci si jen  hrát'.Připojení se k fiskálnímu paktu EU prošlo zcela bez zájmu veřejnosti, a parlamentem hlace, ač jde o velmi závažnou věc.  

3.) Třetím faktem je pohodlnost novinářů, kteří jsou vedeni k tomu, vykonávat svou činnost tak, aby nebyla radikální a víceméně se udržoval stav.  Jediné,co je přípustné, vynášet morální soudy nad osobnostními  charakteristikami vládnutí. Víc nic, žádné co a jak a o čem. To, že bohtší střední třídě stav vyhovuje, má za následek i to, že se nerozvíjí žurnalistika ve své masové podobě, jen ta marginální. A ta je přesně tak marginální,  jak vybaven je hlas ulice. Není bohatý, jak jsme již řekli. buDˇnemá připojení, nebo ani pohodlné zařízení pro čtení.

5.) Opravu všichni, kdo chtějí udělat kariéru,což jsou všichni, kdo chtějí peníze a moc, se snaží těmto médiím zalíbit. V podstatě je postup jasný - maximální konformita a přizpůsobivost. Voliči ulice nejsou vidět, při svých technických dispozicích zvládají reagovat  jen na silné emocionální dráždění, člověk se jim ani nemůže divit, že se vybíjejí posíláním si objímajících se medvídků.  Čím průměrnější jsou novináři, tím  jsou arogantnější a přes vědčují publikum, že hra spočívá ve sdílení hodnot a je nutné se bát hlasu ulice. (V současné době jsm svědky rozvíjení strategie obezřetného publika - totiž nesdílení žádných hodnot s našimi masmédii, dobře tak! Bohužel s tím můžeme přijít i o tištěný tisk, protože ani tito novináři se nechtějí měnit. A šétredaktoři obměňovat redakce.) 'Takovítřo novináři, jaké máme, se samozřejmě ani nenamáhali objasnit,co pro nás fiskální pakt EU obnáší.

No a protože všechna   média odebírjí zpravodajství od Reuters, což jsou Rothschildové, je zde jasý mechanismus, jak mohou vést celé státxy globalisté.Mohloi jsme se přesvědčit v souvislosti s klimatickou změnou, všichni opakují to jedno - řečené globalisty, a nikde nneí vidět intelektuální úkrok stranou, jsou jen nevýznambné výjimky, jež to zkoušejí, za ignorování ostatních.  My se ještě budeme divit, co z toho povstane, a tentokrát to může být mnohem horší, než pouhé dojení  občanů  přes předražené solární panely a bionaftu. (Nemyslím jen plán zpoplatnit recyklaci odpadů, místo, aby za suroviny platili  nám, ani povinný přechod na drahé elektromonily. Čekají nás i Gateovy skvostné vakcíny proti obrně a tetanu, co paralyzují děti, sterilizují dívky,  https://www.novinky.cz/domaci/487039-bill-gates-by-mel-prijet-do-prahy-kvuli-boji-s-detskou-obrnou.html? (+ méblogy o očkování a farmakovigilanci).a další chuťovky.) Postupemčasu budou chodit místo doporučení návrhy zákonů i z většího celku, než je jen EU. Už vlastně chodí. NWO,  New World Order, Nový světový řád. Afenda 2030.Nástroj pro udržení nejbohatších, lichvářů světa (těch, kterým luíme víe,než je celovětové HDP) u moci navěky. (OSN chce jednuu  světovou vládu za méně než 12 let: https://www.americanthinker.com/articles/2018/10/the_un_wants_to_be_our_world_government_by_2030.html)

Bohužel, kdyby vyhrálana Slovensku  Čaputová,nutno počítat s tím, že toho v životě moc neudělala: https://davdva.sk/video-neuverite-kto-este-financuje-caputovu-odpovie-vam-lubos-blaha/?fbclid=IwAR27APgdTsHaiNKb-PmgKKYwtwjoy4x8ii__Tkc73F0JYGrACa47ZKTJYxY a patrně se chabě vyzná i v právuý, které vytudovala: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/03/20/caputova-a-jeji-zamlzena-minulost/? a riskantní je i to, žte její bratr dluží státu milony eur: https://magazin1.sk/brat-caputovej-dlzi-statu-miliony-eur-preco-ho-taji/?

Oba slovenští kndidáti, kteří postoupili do druhého kola budou poslouchat, jko by je vodili na drátkách, jen Šefčovič o vládnutí bude vnášet nějaké drobně a nevýznamně vzdorné osobnostní prvky. 

Až se politika a náš veřčejný žuivot zglobalizují celé,  nebude již cesty zpět,  protože vše bude zglajchšaltováno, politici budou jen reproduktory cizích názorů  elit nad nimi, A s konkrétními akty se to bude mít jako s Mayovou - jestli vzala peníze za to, že Brexit neuskuteční, protož ho také nechtěla, nesvede s ní nikdo nic, protože je to tk snadné, sehrát vše díky těm jejím  hystericko-patetickým melodramatům. Novináři, kterým se nepodařilo šlápnout jí na paty za v roky ani jednou, jí na paty už nešlápnou.  Pro další země ale po této zkušenosti bude těžší odejjít z EU, i kdyby byli alespoň trochuá vybaveni pro nstávající suverenitu. Jak patrno na Itálii, To my kupříkladu ani nemáme politiky, kteří bybyli schopni suverénně vládnout. Prostě by tomuto pojmu nedokázali dát obsah, protože mají malou představu o vládnutí a všeobecném blahobytu. 

A s globalizovanýmsvětem přijde jen více průšvihů, kdy vše se bude řešit povrchním názorem na příčiny, skryté ve značně nesourodých datech, na něž by se dokázal  bystře podívat jen někdo, kdo je lokální znalec ale ten nikdy nedostane slovo. . Vždy podle pravidal, že zásah musí být pro stát/korporaci co nejpohodlnější a musí na něm jistí lidé vydělat.  Skončí to v policejní diktatuře po vzoru té Macronově (granáty utrhané ruce, vystřelená oka, masové zatýkání, nově francouzská armáda dostala pověření střílet na žluté vesty: https://www.wsws.org/en/articles/2019/03/23/fren-m23.html?). Čím větší bude lhostejnost horních vrstev, a ta bude nezměrná, tím horší život bude těch dole, tím méně to bude snesitelné. A jejich počet se bude zvětšovat, protože při převaze vládnutí nad správou a jeho centralzaci nad velkým celkem  to jinak ani nejde. Prostě s rozvíjením dovedností lokální správy se vůbec p nepočítá, protože by to znamenalo vyšší nároky na nadřazený celek a vliv na jeho řízení, což by bylo moc práce a vůbec by tomohlo hatit plány (korporátní). Bída se bude rozthovat a zasahovat stále více komunit, jako v USa. Jestliže národní elity a mafie byly nepotižýitelné, tím spíše budou nepostižitelné ty nadnárodní a globálí, budou si moci dělat, co se jim zachce.. 

 A také by se rozvíjelo tohle: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/john-muthukat-korporatni-prezidentsvi-degeneratu

 Věřím, že jediný způsob, jak se tomu bránit, je rozvíjet postupy  suverénní národní politiky,  res. ty správní, a přemluvit bohatgší čřást populace, že jim může důvěřovt také, i když nejdeo diktát z Bruselu a USA. Jenže je to naivita, přirozeným spojencem pro toto by byla ulice, ale ta nemá ani vybavení, a pomalu už ani osobnostní předpoklady jak se do tohoí zapojit.  a už ani tu trpělivost a víru, jež by k tomu byly nezbytná. Bylo by třeba možnosti a schopnosti ulice posilovat, protože za NWO tu nastane pravý a nefalšovaný středověk, ve věcech lidských. .Ale co to kecám, ten už tu dávno nastal, co se týká exekuovaných a bezdomovců, na to stačilo slušné vládnutí jako koncept opustit, což se dávno stalo!  

Ilustrace slovenských globalistů -oba lžou o slouvě DCA o přítomnosti amerických vojsk: https://blog.infovojna.sk/obaja-prezidentski-kandidati-o-zmluve-dca-klamu-americka-armada-planuje-na-slovensku-posobit-uz-v-novembri-2019/?

Celý ten proces začal 1694: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/hure-nez-bestie

Pro zajímavost názor ruského analytika věnujícího se střetem globáních elit s národními, V.V.Pjakina na událost v Christchurch na Novém Zélandu: http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-18-03-2019/? na podivnosti, jež lze vyčíst z videí upozornil též Aeronet. 

Průlom v kauze 911: https://www.casopis-sifra.cz/velky-prulom-ve-vysetrovani-11-zari-2001-v-usa-zacne-soudni-proces-ve-kterem-se-budou-projednavat-dukazy-o-rizene-demolici-newyorskych-dvojcat/?fbclid=IwAR3ycXM_QcOCTG2LzycWa-BFSXs2eTFJ6zC6uS1i_IykfqvFgUeJAJIAZCg

31.3.2019 Zvítězila Čaputová. Ale: 58 % Slováků volilo nohama Nikoho, což o té prezidentské volbě říká prakticky vše. (zdroj Jan Červenka:)."Ta sorosovská grantojedka že vedla nekonfliktní kampaň? Tak to jsem se asi díval na debaty z nějakého paralelního vesmíru. Ta její kampaň byla asi tak nekonfliktní, jako byli rabiáti z Majdanu "mírumilovní a pokojní", nebo jako byla al-kaidistická opozice Assada v Sýrii "demokratická". Musím říct, že bráškům tu jejich Sofiinu volbu ani trochu nezávidím, protože Šefčovič je prostě Šefčovič, ale ta blonďatá MILFka, která když opustí komfortní zónu nabiflovaných frází, tak z ní začínají padat perly typu, že čeština, polština a maďarština jsou "nářečí", nebo že ona chce, aby se Slovensko stalo zemí, kde se lidé nebudou bát umírat (nejspíš se budou na smrt těšit jako na vánoce), je druhý Kiska, akorát mnohem hloupější a snáz ovladatelný loutkovodiči v pozadí."

Ivanka Minarik:" Počet voličů nám tu klesá: Kiska mal cca 1 300 000 hlasov a Caputova 1 000 000. Eurokomisar 750 000 a volicov na sk mame 4 400 000, takze zdravy rozum v tejto krajine este je

 A máme tu upozornění na volební podvody s kopiemi voličských průkazů, jichž jen v bratislavském kraji odhaleno přes 10 000: https://warsonline.slobodnyvysielac.sk/2019/03/29/volby-prezidenta-boli-zmanipulovane-su-dokazy/?fbclid=IwAR1iZvMTE7RfTI604p0SWZVudpnFJe-tSFg18gDcMsvCpZkOBFGeBUcKeTQ

Michal Radačovský: "Výsledky prezidentských volieb potvrdili fakt, že Slováci sú veľmi ovplyvniteľný národ. Podľahli mainstreamovým médiám, ktoré viedli nevídanú a najmä finančne náročnú volebnú kampaň v prospech Zuzany Čaputovej. Tú, ako už býva dobrým zvykom, pri antislovenských kandidátoch manažoval zahraničný subjekt. V tomto prípade išlo o izraelskú lobistickú skupinu Shaviv Strategy and Campaigns

Na Slovensku reprezentuje túto izraelskú agentúru Michal Repa, ktorý otvorene priznával, že je hlavným strategickým mediálnym poradcom v kampani Zuzany Čaputovej. Zaujímavejšia informácia však je, že zakladateľom a hlavným aktérom Shaviv Strategy and Campaigns je izraelský občan Aron Shaviv.

Ten Aron, ktorý stál za zvolením aktuálneho izraelského premiéra Benjamina Netanjahua. Ten Aron, ktorý zabezpečil Netanjahuovi kolosálnu mediálnu kampaň. Ten Aron, ktorý je podľa britského denníka The Guardian podozrivý zo štátneho prevratu a z pokusu o atentát v Čiernej hore. Ten Aron stál aj v pozadí masívnej volebnej kampane – ešte pred pár mesiacmi úplne neznámej – aktivistky Zuzany Čaputovej, ktorá nazýva Slovenskú republiku krajinou.

Rovnaká izraelská agentúra pred piatimi mesiacmi pomohla v komunálnych voľbách k zvoleniu terajšieho bratislavského primátora Matúša Valla. V prezidentskej kampani použili rovnaký scenár, ktorý sa im osvedčil práve pri Vallovi. Dokázali navodiť dojem, že ich je veľa, samozrejme, pridala sa poplatná skupina hercov typu Richard Stanke, Zuzana Fialová či česká „opora“ Michael Kocáb.

Liberálna menšina prevalcovala väčšinu. Peniaze urobili svoje a pri nízkej volebnej účasti, ktorá presiahla iba štyridsať percent, sa podarilo v priebehu piatich mesiacov doslova vyrobiť nový produkt s blond vlasmi a výrazom trpiteľky, bojujúci proti zlu.

Po prezidentovaní à la Andrej čaká Slovensko ďalších päť stratených rokov. Grasalkovičov palác ostáva pod kuratelou USA cez Kisku v sukni. Bútorovskí poradcovia si isto vydýchli, že nebudú musieť meniť fleky a naďalej budú môcť za peniaze daňových poplatníkov škodiť Slovensku. Americká harmónia v paláci bude pokračovať v strašení občanov, že Rusko je pre nás bezpečnostná hrozba, že nepodpísanie Globálneho paktu o migrácii je chyba, stúpne podpora LGBTI komunity a liberalizmu, ako aj odnárodňovanie prostredníctvom globalizačných nástrojov, čím bude Slovenská suverenita pošliapavaná ešte drsnejším spôsobom ako doteraz.

Zorientovaní Slováci už dnes vedia, v čí prospech bude Zuzana Čaputová pracovať, a tí ostatní na to prídu, presne tak ako pri omyle Kiska. Historicky prvá slovenská prezidentka bude musieť kampaň isto splatiť svojim donorom – či už Goldmanovej nadácii, Nadácii otvorenej spoločnosti a v neposlednom rade zatiaľ mimoparlamentnému Progresívnemu Slovensku, ktoré postupne ovláda Slovensko.

Pracovať bude nie v mene tých, ktorí ju zvolili, ale v mene tých, ktorí ju financovali, v mene cudzích mocností. Nechali sme si prezidentkou „občianskej“ spoločnosti jednoducho ukradnúť Slovensko."

Ján Sebíň: "Voľby boli zfalšované. Vopred sa s tým rátalo, preto atlantickí poradcovia dali Kiskovi super radu, aby nevymenoval ústavných sudcov. Tým pádom je všetko pasé, nakoľko sťažnosti podané Hrabinom a inými nemá kto prešetriť, nakoľko ústavný súd so 4 sudcami nie je uznášania schopný, na to potrebuje aspoň 7 sudcov... Boli odhalené mnohé pochybenia pri voľbách. Niektorí údajne hlasovali viac krát. Raz na voličský preukaz a potom na občiansky doma. Životopis Čaputovej obsahuje obrovské nezrovnalosti, ktoré doteraz nebola ochotná vysvetliť, vďaka obrovskej mediálnej kampani, ktorá to všetko zastierala. 

Pred voľbami sa pani Čaputová nechala vyšktnúť zo zoznamu advokátov, ale na halsovacom lístku má stále napísané, ako povolanie "advokátka". Avšak keď sa už nechala z komory vyškrtnúť, to znamená, že ako advokátka už pôsobiť nemôže, čiže údaj na volebnom lístku bol nepravdivý a tým pádom boli volebné lístky neplatné!"

15.4. Kisla jmenoval ústavní soudce, o volebních podvodech v mainstreamu ani slechu.

22.4.2019 ale je tu další volební podvod: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/VIDEO-Vyse-3000-eur-za-1800-hlasov-Takto-sa-pacha-volebna-korupcia-v-Rimavskej-Sobote-312066?fbclid=IwAR0tA4YRm10_uQ3_O73m62hpw05ga3psou71NbXxpcdL--snkD5U3XBbBsw

7.5.2019 Jak se to má s podáním ve věci volebních podvodů : https://blog.hlavnespravy.sk/11925/dve-upovedomenia-z-generalnej-prokuratury-v-casti-oznamenia-podozrenia-zo-spachania-trestneho-cinu-kandidatkou-mgr-zuzany-caputovej-v-casti-iniciovania-podnetu-na-ustavny-sud/?fbclid=IwAR3I3VCDdhJVFbP9ZKsGTk_zVRTCZ5v5pRciVDs3J3CeRrSN-RJ4qhw0Ttk

13.5.2019 Pravda o Čaputové a skládce v Pezinku: http://www.novarepublika.cz/2019/05/pani-prezidentka-skladka-v-pezinku.html

25.5.2019 FilmPryč z EU a o jeho tvůrcích: https://www.casopis-sifra.cz/po-internetu-se-siri-film-ze-ktereho-maji-elity-vitr-nemohl-do-televize-ani-do-kina-jako-za-starych-casu/?fbclid=IwAR0jI-6dQusmq4SQD-9Q9AGZlgU2HUQSXt1M6DSGomAPkdphnU5YQIj1_7o

rok 2013 Pravzda o zotročené společnosti (Oko rozhodlo a idioti konají): https://www.freeglobe.cz/Articles/3067-totalitni-svetovlada-sokujici-fakta-o-zotrocene-spolecnosti.aspx?fbclid=IwAR04ryNeJsFpekhWhDTA5UighF32RWpGdrxrUMoR8IoybKbQmbE-xV9x0E8

Štefan Harabín odhaluje volební podvod Čaputové: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/VIDEO-Harabin-Caputova-sa-predcasne-raduje-Jej-vitazstvo-je-zalozene-na-volebnom-podvode-313738?fbclid=IwAR1_xUmjgv_bC-gS7cqUAGx86v2ylSF0pI4GTBKuVDPC0ZVwV0La9Dhass0

Gréta Selucká 17.10.2019 - Nejskromnější odhad výdajů na kampaň  prezidentky je 14 milionů eur. (bezpečnostní analytik Švec.)

5.11.2019 Guardian: Soros v rozhovoru přiznal, že financoval Čaputovou: https://www.narodninoviny.cz/the-guardian-soros-v-rozhovoru-priznal-ze-financoval-caputovou/?fbclid=IwAR0L9_4eiqGfZRI94GxBfRu5BfU-zDfTuZ9KciBNZM_na2pmdGSqr-KezHY

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/George-Soros-promluvil-Jak-je-pysny-na-prevrat-na-Ukrajine-i-o-tom-jak-platil-Caputovou-601962?fbclid=IwAR2-YWtndrHOWYldT_mtNSfUmWAPTAUxhNpBDo-bOhBvK3wc4rGtxj9qEyo

8.11.2019: Nutnosť je veľký pán

NOVEMBER 4, 2019 / ORACLE911BLOG
Totiž diktuje veľa vecí, ktoré človek nerád prehltne – napr. často robí prácu, ktorú z celého srdca neznáša len kvôli tomu, aby neskapal od hladu, mal z čoho šatiť seba a rodinu a splácal hypotéku tridsať rokov, lebo bývanie je málo dostupné a predražené. A v politike to často nebýva inak, veď stačí pozrieť na Putina a jeho vzťah s globálnym zákulisím (GP), alebo na Trumpa a Republikánsku stranu, v ktorej určite nie všetci sú z neho nadšení.

Prečo to spomínam?

Pretože Mečiar a Fico po voľbách vytvoria tandem v záujme Slovenska, a toto je krátka verzia. Dlhá verzia je to, že žiadna iná alternatíva pre nás a Slovensko neexistuje – totiž Kotlebova strana (hodnotiac striktne ich výsledky) svojimi krokmi a politikou podporuje tých, ktorí chcú náš zánik (napr. keď neustúpili Harabinovi pri prezidentských voľbách a zvolili sme Čaputovú, ktorej prezidentský titul je prinajmenšom pochybný, keďže Ústavný súd sa ešte nevyjadril k sťažnosti Harabina), a s ostatnými neliberálnymi stranami je to viac-menej rovnako (na túto tému som dostal niekoľko otázok, ktoré zodpoviem tento týždeň).

Prečo sa to udeje?

Máme množstvo problémov, ktoré Mečiar spomína a Fico nemôže riešiť – jednak kvôli kádrom zo starého SDĽ, lebo ich liberálne zázemie prosto nedovoľuje dotknúť sa tých „svätých kráv“, ktoré ležia v základoch systému, etablovaného liberálnou masážou a Dzurindovými vládami, a jednak kvôli koaličným partnerom, ktorí neskutočným spôsobom profitujú z tejto situácie (napr. Žitňanská bola členkou SDKÚ).

Ak Fico robí tzv. chyby, v skutočnosti sú to sčasti riadiace manévre – napr. neschválenie povinného očkovania, neprijatím stratifikácie nemocníc vlastne zabránil Pente prevziať kontrolu nad slovenským zdravotníctvom cez poisťovne (aj vo vedení štátnych poisťovní sedia ľudia Penty), a sčasti sú to „nahrávky“ Mečiarovi, čiže akoby dosť divný spôsob robenia kampane.

Ďalšia vec je, (a myslím, že to aj vyplýva z predchádzajúcich vecí), že Slovenský štát je v rozklade, resp. je zámerne rozkladaný 5. kolónou v službách Clintonoidov a GP, čiže Ficove možnosti sú kvôli otupenosti majority propagandou, a z toho vyplývajúcej pasivity obmedzené. Hoci tu i tam sú ohniská odporu, a občas úspešné pokusy o korekciu, bez celkovej mobilizácie, (ktorú chce urobiť Mečiar cez svoj projekt s názvom Slovenská liga) sa správnym smerom nepohneme.

A širšie dopady tejto spolupráce?

Najskôr sformovanie Česko-Slovenskej konfederácie (bratia Česi teraz dávajú svoje veci do poriadku), a neskôr sformovanie Vyšehradského resp. Stredoeurópskeho bloku ktorého základ bude práve tá Česko-Slovenská konfederácia, ktorá bude nadväzovať na štátnosť Nitrianskeho kniežatstva a Veľkej Moravy. Pretože Putin podchytil svojim riadením práve tieto procesy počas nedávnej návštevy Maďarska.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Share this:

 

 

17.11.2019 Video s titulky - Konec národů - převzetí EU - Lisabonská smlouva: http://dokumentarni.tv/globalizace/konec-narodu-prevzeti-eu-a-lisabonska-dohoda-end-of-nations-eu-takeover-lisbon-treaty?fbclid=IwAR0R-JKyNZ3laMI26ziD97roVsKR-rtr0e-McRZkw27ErovJDcZlnb7OU5g

 

 

19.11.2019 

Ivan Trnka

Prosim prestante na chvilu riesit Harabina a Kotlebu a venujte pozornost tej skutocne dôlezitej udalosti co sa tento tyzden na politickej scene stala.

Hovorim o vyhlaseni madam okupujucej urad Prezidenta SR.

O vyhlaseni, ze "poveri zostavenim vlady len stranu co bude slusna".

Madam vlastne vyhlasila, ze bude ignorovat vysledky volieb.

Ako reagovat v takejto situacii?

Nuz najlepsie je nedat jej na vyber.

Urobit na politickej scene jasnu deliacu ciaru ktora to este pred volbami rozdeli na dva bloky.

Jeden z nich potom väcsinu ziska a madam nebude mat na vyber.

Ako taku ciaru nakreslit?

Co ma byt tym kriteriom rozhodujucom o smerovani statu?

Nuz, podla mna je len jedina zasadna otazka na ktorej sa to da postavit.

Otazka: "liberalizmus alebo narodny stat?".

To je to podstatne.

A to je asi aj zdôvodnenie Harabinovho vyroku o spolupraci so SMERom a SNS.

Viete, statna nezavislost a suverenita su zakladom toho aby sme si na Slovensku robili poriadok my a nie uradnici z Bruselu.

=========

To sa tu nenajdu poslanci ochotni iniciovat ustavnu zalobu na osobu zastavajucu urad Prezidenta SR?

Vyhlasila, ze nemieni respektovat Ustavu SR na ktoru skladala Prezidentsky slub.

Tym sa vlastne spreneverila Prezidentskemu slubu a navodila opravnenost ustavnej zaloby na zbavenie ju uradu.

Hrdinovia kde ste? https://www.youtube.com/watch?v=QRoms42Kq0A&feature=share&fbclid=IwAR3BBgdpUi5M5z5QuSjKw0OP2JG8FhbXfN8Ww9S1Jnu0rxf3X0iv5DkVONU

protiprávnost při kampani Čaputové: https://www.hlavnespravy.sk/prve-vazne-podozrenia-nezakonnosti-kampane-caputovej-za-spoty-markize-mal-za-nu-platit-progresivec-truban/1709235?fbclid=IwAR0QujuJPNJ8f2xDBAX6Xs5FIRu1AF2dhvUOq2mzJ6omR1UheTWZm5n2JUw

Čaputová: "Vo výsledku v sociální oblasti bychom měli být krajinou, kde se lidéé nebudů bať zomierať: https://www.youtube.com/watch?v=VnG2jUOlGCg&feature=share&fbclid=IwAR3083Uoa_TfA9agHOcbOVglXbK-BKJP4_dYv11_ElbPZK3xq5qldA3smEQ jak symbolické! 

 13.2.2020 Občianský tribunál ústy pana Lauinca namítl, že paní Čaputové není právoplatnou prezidentkou a vchní velitelkou vojsk, protože ji nevolila většina právoplatných voličů, nýbž pouhých 49%!  Peter Nosal: 

LEN 23 PERCENT,POOPRAVTE SI ZAZNAM

Bratr Čaputové dluží státu miliony eur: https://magazin1.sk/brat-caputovej-dlzi-statu-miliony-eur-preco-ho-taji/?fbclid=IwAR3y1u0Du8QFUU-ageb6E7p8zps_N5PvUVf7LyiEEFZIg9PgF_02lgHS-3o Proto asi Zuzanka nasvítila duhově prezidentský páalác za 750 milionů eur, dráže než Koloseum, jež ročně vyjde jen na 500 milionů eur. 

2.3.2020 Odhalení: Soudcové jsou napojení na Sorosa: https://www.hlavnydennik.sk/2020/02/28/odhalenie-sudcovia-prepojeni-na-sorosa/

Ĺuboš Blaha: právnická kariéra Čaputové: https://www.youtube.com/watch?v=3OAiEqrlcik

Hudbička: https://www.youtube.com/watch?v=0o6zza76pDg

 

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

Sbohem. 

klokan

,, Z MLR do PLR jel jsem přes ČSSR."

                                          Ivan Mládek.

 Možná, že hlavní hrdina citované písně směřoval svůj pohyb směrem opačným s odstupem času paměť již neslouží. Ovšem již tehdy zesměšnil autor této vydařené tehdejší zkratkovou mánii naprosto dokonale. Tehdejší dobu oproti dnešní však můžeme ohledně této problematiky považovat za procházku růžovým sadem nevinnosti viz. LGBTQ agenda v úvodu článku. Jinde se nám například nabízí ke zření GDPR, EET, SMS, MMS a mnohé jiné zkratkovité agendy jež se prostě prsty zdráhají vyťukávat na klávesnici. Zkratkovitá doba posléze nese zkratkovité jednání nebo i naopak. Možná se jedná i o jeden z mnoha projevů mezi obyvatelstvem vzrůstající digitální demence. Současný globalismus charakterizuje i všude po nás požadovaná, nám na jevo dávaná potřeba ohebnosti a přizpůsobivosti ( flexibility a konformity) především však ku stávajícímu imperialistickému režimu. Tedy o pružnost tak ani moc nejde, kdy pružina se vrátí do původní polohy. Globalisté nás potřebují mít flexibilně zafixované v jim žádoucí kazajce poslušnosti  k jejich vládnoucí moci. Tolik ke globalizaci a chvátám si zakoupit flexi jízdenku na železnou dráhu směrem k technologickému parku.