Američané přerušují vojenský výzkum virů

fort detrick
17.3.2020 11:15
Biozbraně se obracejí proti svým uživatelům, píše na svém webu americký vládní politik z dob Ronalda Reagena Paul Craig Roberts.

Americký vojenský výzkum smrtelných virů  a biologických zbraní se přerušuje ze strachu, že by mohly z laboratoří uniknout.

Laboratoři v Pevnosti Detrick bylo podle článku nařízeno zastavit práci s anthraxem, ebolou a neštovicemi, a to doby, než se postupy jejích výroby zlepší. Existuje totiž strach,  že by mohly z laboratoří uniknout.

Hlavním americkým vojenským laboratořím, zabývajícím se výzkumem smrtelných virů a patogenů, bylo nařízeno zastavit veškerý výzkum – a to z obav, že by kontaminový odpad mohl odtud uniknout. Pevnost Detrick ve státě Maryland je centrem armádního bioválečného výzkumu už od začátku studené války. – uvádí Roberts.

Tento nezvyklý krok následuje prý  po inspekci v laboratoří Pevnosti Detrick, která zjistila několik problémů s novými postupy používanými pro detokontaminaci odpadní vody.

Po dlouhá léta se pro tuto detokontaminaci používala sterilizace parní, ale po bouři, která zničila příslušné strojní zařízení, začala laboratoř používat nový chemický detokontaminační systém, který má zřejmě problémy.

Nabízí se otázka: Proč americká vláda tuhle šílenost vůbec financuje? Vždyť proti výzkumu biozbraní existuje dosud platný zákon. A to je zásadní otázka jistě nejen P.C. Robertse.

Vybral a přeložil Lubomír Man

 

 

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

A čo s laboratóriami po celom svete ? Boja sa len o svoje životy ?