Důkaz: Petr Dimun je stále členem ČSSD

17.3.2011 14:04
Před několika týdny proběhla médii - zejména zpravodajskými servery Aktuálně.cz a Novinky.cz - „zaručeně podložená“ informace, že bývalý šéf PR a marketingu a člověk blízký bývalému předsedovi ČSSD Jiřímu Paroubkovi Petr Dimun byl vyloučen ze sociální demokracie. Ač Petr Dimun informaci jednoznačně vyvrátil, „spolehlivě informovaní novináři“ si stáli za svým. Petru Dimunovi však teď dorazila pozvánka na členskou schůzi MO ČSSD v Klášterci nad Ohří. „Je to důkaz toho, že si novináři celou věc prostě vycucali z prstu,“ říká Petr Dimun.

Petr Dimun okolnosti celé věci popsal v článku pro portál Vaše věc Jak mi rušili členství v ČSSD aneb Ovčáček s Machovou v akci. V tomto článku Petr Dimun spekuluje i o tom, že v celé záležitosti jeho „ukřižování“ má prsty Roman Houska, spojenec jednoho z kandidátů na předsedu strany Michala Haška (viz. článek Sociální demokrat Roman Houska – symbol změny v ústecké ČSSD?), kterému dlouhodobě leží žaludku všichni, kdo jsou nějakým způsobem spojeni s bývalým předsedou strany Jiřím Paroubkem. Této domněnce však nasvědčuje i aktuální pozvánka, kterou Petr Dimun obdržel (viz. níže), ve které se píše o tom, že se na stejném místě, jako členská schůze místní organizace ČSSD v Klášterci nad Ohří uskuteční o hodinu dříve i výjezdní zasedání OVV ČSSD Chomutov, ve které je právě výše zmíněný Roman Houska místopředsedou.

K vyloučení Petra Dimuna ovšem podle jeho slov nemůže dojit, protože nebyly splněny podmínky dané Stanovami ČSSD. „Mé vyloučení by muselo být na programu schůze jako jednací bod. Nic takového ale v pozvánce nevidím,“ říká Petr Dimun.

O průběhu schůze Vás budeme informovat.

Příloha: Pozvánka na  členskou schůzi MO ČSSD v Klášterci nad Ohří

Datum, čas  a  místo: 29. března  2011  v 18.00 hod, v restauraci Kulturního domu.

Program schůze:

1. Zahájení, přivítání hostů
2. Schválení programu
3. Kontrola usnesení
4. Volba mandátové  a volební  komise
5. Volba delegátů Okresní konference
6. Nominace členů OVV a OKK
7. Přijímání nových členů
8. Informace ze sjezdu,OVV,KVV a z RM a ZM
9. Různé -vystoupení hostů
10. Diskuse a závěr

Výbor  MO ČSSD

Peníze na členské kupóny s sebou!!!!

Od 17.00 se koná v KD výjezdní zasedání OVV Chomutov. Zájemci z řad členů MO mohou být přítomní!


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

catumbelan1
Je jestli je to pravdivý a seriozní článek, v což doufám, chybí mi zde stanovisko k již dříve vydanému článku, nebo blogu, který zde tvrdě napadal to oznámené "vyloučení" pana Dimuna!
V komentářích se totiž objevily i názory které nebyly jen na bázi litování pana Dimuna a odsuzování Klášterecké organizace. Nositelé těchto názorů zase byli peskováni za své postoje. Zajímá mě, jak se k tomu všemu staví redakce Vv. Přijal bych omluvu oběma stranám! Přinejmenším. Byl jsem totiž jedním který zastával názor, že "není kouře bez ohně" a dostal jsem to "sežrat"!