Hanebné bláboly Petro Porošenka

poroshenko killer
20.2.2015 20:34
Ukrajinský prezident Porošenko podle světové agentury uvedl, že střelbu na Majdanu před rokem zorganizoval poradce prezidenta Putina V. Surkov.

Myslím si, že zveřejněním této informace, pochopitelně absolutně nepodložené jakýmikoli důkazy, se ukrajinský prezident coby lídr velké země sám diskvalifikuje.

Po tomto prohlášení již prezidenta Porošenka nemůže, až na pár ukrajinských extremistů, brát nikdo vážně. Podporovat režim postavený na profesionálních lhářích je podle mého neúnosné.

Jiří Paroubek

jiri-paroubek
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

schlimbach

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Europoslanec-Zdechovsky-k-Ukrajine-Diplomaticke-prostredky-se-ukazaly-jako-neucinne-Je-na-case-362794

Kdo nebo co to je, sakra? Mluví to jako blbec, chová se to jako blbec... Je to blbec??? Kde má ty důkazy? Že je zatím nikdy nikdo neukázal a to mají Amíci kupu satelitů. Tento pán se asi spoléhá na argumentaci Porošenka ... Jsem opravdu již alergický na blbce, kteří neváhají konflikt eskalovat až k válce a kteří si myslí, že se dívají na nějakou stupidní počítačovou hru. Pokud nás takoví budou zastupovat a rozhodovat o nás, nedivme se, že to špatně skončí.

Chceš válku demente? Vezmi si velkou polní a běž - nikdo tě tu nedrží. Táhni na Ukrajinu a klidně bojuj za Porošenka a jeho nacisty. Můžeš si to konečně sám vyřídit s tou Ruskou armádou a dát jí co proto, až ji potkáš. Doporučuji pemprsky s sebou, můžou se hodit.

..."Ukrajina vystupuje v roli oběti ..." No dement, to jinak nenazveš -(

 

P"amatujme si dobře ty dementy - všechny ... ideální doba je dnes ... ukazuje se, kdo je kdo.

 

Václav Semerád

Po Porošenkově "hodnocení" "ústupu do předem připravených pozic" z Debalceva člověk neví, jestli ten pán mluví vážně, nebo už opravdu jen blábolí po předávkování LSD.

Ještě horší jsou ale čeští presstituti a politici, co mu to věří, až se jim od huby POROŠÍ.

schlimbach

Magorů, kteří to Porošenkovi "žerou" je v naší i evropské politice jako máku -( Zajímavé ale je, že tento Porošenkův "postřeh" nepotvrdil zmatený Štětina, který v té době, poklud se dobře pamatuji, byl v Kijevě a bydlel i v tom hotelu, odkud se střílelo. ...