Západ dal Rusku návod na případnou anexi Krymu v Kosovu. Teď neroňme krokodýlí slzy

Stephan Bandera
4.3.2014 10:56
Rusko se podle ministra Stropnického zařadilo mezi nepředvídatelné státy a je potřeba ho ztrestat. Jak? Nejlépe tak, že mu zakážeme dovážet plyn a ropu. Dobrá, pane ministře, a čím tedy budeme topit a na co budou jezdit naše auta? - uvádí dnešní prohlášení strany LEV 21 signované předsedou Jiřím Paroubkem.

Podle Paroubka a jeho strany „všichni, kteří Rusko provokovali, přehlíželi bourání pomníku Kutuzova, zrušení rozumného jazykového zákona, antisemitismus, antirusismus, velebení banderovců na Ukrajině i územní požadavky vůči sousedům, se teď diví, že se Rusko chová podle zásad realpolitiky.“

Na adresu Stropnického ve vyjádření LEV 21 potom ještě čteme: "Kecy nekompetentního ministra obrany, že Rusové nemají nárok na vítězství v tendru na dostavbu Temelína, jsou zcela nechutné. Pan ministr by měl dělat to, co umí. Politika to není. Politické zásahy do tendru typu Temelína jsou neslýchané. Výzvy tohoto typu patří do arzenálu studené války. Západ dal Rusku návod na případnou anexi Krymu, tedy území s vysoce převažující většinou ruského obyvatelstva, v Kosovu. Teď neroňme krokodýlí slzy."


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

Doufám, že jste následující zprávu již četli, ale přece jenom ji přetiskuji:

 

Stanislav Huml řekl dnes Právu, že ukrajinskou vládu nepovažuje za legitimní, a dodal,

že se mu nelíbí, že jsou v ukrajinském kabinetu „fašistické síly“. Odmítl, že by byl příznivcem Putina, podle něj se ale politika musí dělat vyváženě, a ne vytahovat jednu pravdu.


„Nemůžeme v jedné větě říkat, že vznikla legitimní vláda, i když pod hrozbou násilí, nátlaku a zbraní, a současně že referendum na Krymu nebude legitimní, když tam jsou ruská vojska. Když jsme byli schopni uznat Kosovo, musíme být schopni totéž udělat i s Krymem,“ dodal.

 

Autorem příspěvku je Jan Rovenský, Právo. Sice jsem pana Humla moc nemusel, protože mi připomínal autoškolu, ale vše odpuštěno.

schlimbach

Poslechl jsem si tu tiskovou konferenci v originálu a chápu, že v souladu s objektivností naší TV, není vhodné, aby náš český posluchač něco takového poslouchal, protože by to narušilo jeho eurohujerskou a euroatlantickou integritu a mohl by mít psychické problémy z toho, že Putin vystupuje z pozice logiky, mezinárodního práva a dovoluje si bez politické korektnosti nazývat věci pravými jmény.

stvan

Tento názor jsem zastával od prvního dne, co se stal Majdan jevištěm pro fašisty.

antoninsebek

Zcela konkrétní důkaz "objektivnosti" naší veřejnoprávní. Právě nyní - kolem 12,-té hodiny (úterý 4. března 2014) probíhá na ČT24 přímý přenos tiskové konference s Vladimírem Vladimírovičem Putinem.

ČÁST PŘENOSU BYLA BEZ TLUMOČENÍ. CELÉ MINUTY NIC - JENOM ŠUSTĚNÍ PAPÍREM. A KDOSI SI TAM ČESKY POVÍDAL - ZCELA "MIMO MÍSU".  MŮŽETE SI TO PŘEHRÁT NA INTERNETU. ZPOČÁTKU TAM TLUMOČILA DÁMA, KTERÁ ZŘEJMĚ VŮBEC NEUMÍ RUSKY.

VYPADALY JÍ CELÉ VĚTY. NAPŘÍKLAD PUTIN HOVOŘIL O TOM, ŽE NA KRYMU SI KDOKOLIV MŮŽE KOUPIT JAKOUKOLIV UNIFORMU, to paní tlumočnice naprosto "přehlédla".

Počítá se s tím, že občané mladší třiceti let neumí rusky....

Pak se to trochu zlepšilo. Nakonec začal tlumočit nějaký pán, ten už překládal všechno.

Poslal jsem stížnost na Českou televizi. Bohužel (kromě zveřejnění na internetu) je to to jediné, co mohu udělat.   

Vladimír Štingl

Vážená redakce, DÍKY ZA JASNÝ A JEDNOZNAČNÝ NÁZOR!