Když A. Babiš velí „hot“, může to znamenat i, že myslí „čehý“. Může to znamenat cokoli

obrazek
3.6.2014 10:20
Andrej Babiš si včera na ČT24 sypal popel na hlavu za to, že jeho hnutí ANO, jakožto hnutí politických amatérů, protože „přece museli vytvořit nějakou vládu“, vyhovělo ČSSD ve zrušení 2. důchodového pilíře a zrušení poplatku za pobyt v nemocnici.

Možná hnutí politických amatérů, nebo alespoň jeho hlavu, postihla nějaká ztráta paměti, když A. Babiš hovoří o tom, že vlastně nestál o zrušení poplatku v nemocnici. Zrovna v tomto si, k radosti většiny občanů, s ČSSD přece náramně notovali. Ale tak co byl včera soulad a správná myšlenka, může být pochopitelně dnes vytrpěný kompromis a chyba, televizní obrazovky, natož pak občané, už snesou vše. A když ještě kolem voleb dostanou od Babiše na metru koblížek, vše je v pořádku.

Ano, ANO se nenechá vázat žádnými trapnými programovými prohlášeními vlády, žádnými koaličními smlouvami, žádnými sliby a svými „unáhlenými amatérskými kompromisními“ prohlášeními a návrhy. Konec konců, někdy se říká, že slovo dělá chlapa, ale někdy zase, že sliby jsou od toho, aby se porušovaly. A. Babiš si vzal k srdci spíše to druhé.

Jiří Paroubek, expremiér a předseda strany LEV 21

jiri-paroubek
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

Už jsem zde uváděl, že pan Bureš  v mládí mnohokrát shlédl dva filmy.  Pretty Woman, kde se poučil, jak rozkouskovat koupené firmy a pak je s pěkným vejvarem prodat, bez ohledu na zaměstnanost či nezaměstnanost. Provozovat je? Ani náhodou. Přednost mají Rychlý prachy.

A jak je vidět z tohoto případu, také film "Vrtěti psem" byl velkou školou. Když se moc negativně mluví o šéfce ministerstva spravedlnosti, je potřeba předhodit další "ohromující" tématiku. Ostatně, již dnes Bureš svoje včerejší slova dement-oval.

Vladimír Štingl

"Zlatý" zub, nenaučil se ani řádně volit a zásadně se drží hesla "Slibem nezarmoutíš"..... TOP 09 a ODS dohromady, to je "mateřinka" proti tomuto "hrdinému, spravedlivému a čestnému" bojovníkovi za práva "lidu".... Hlavně, aby zůstala minimální mzda pod hranicí "chudoby" (spíše zajištěné rychlé smrti.....), důchody na úrovni bývalého "pohřebného" atd a přesto mu "fandí"  údajně 30% "voličů". Faktem je, že ti se "vejdou" do počtu voličů označených jako dementní...... Historický výrok "našeho" pana prezidenta.....

Kam až se to dostaneme.....  Nebo, že by to bylo v souladu se "zákony" EU, které údajně již z 80% kopírujeme???? Možné je zcela jistě vše.