Když Blesk plácá...

3.1.2011 13:37
V internetovém vydání deníku Blesk se v článku Politické držkopády: Porno, fraška a korupce píše o tom, že "Paroubkův alternativní levicový portál téměř nikdo nečte". Nevím, jak autoři článku k takovému závěru došli a myslím, že by neškodilo uvést věci na pravou míru.

Názorový portál Vaše věc.cz byl spuštěn 14. října 2010 a funguje tedy už bezmála dva a půl měsíce. Za tuto dobu si náš server prohlédlo 140 tisíc návštěvníků, v průměru se každý podíval na 5,13 stránky (715 tisíc zobrazení stránek) průměrná doba strávená na webu je 5 minut 34 vteřin. Toto jsou oficiální údaje z nástroje pro průzkum čtenosti webů Google Analytics. Denně si v průměru server prohlédne přes dva tisíce uživatelů internetu. A nesmíme samozřejmě zapomenout na četné citace v ostatních médiích, včetně těch celostátních tištěných.

Je mi samozřejmě jasné, že s výše uvedenými čísly nemůžeme konkurovat online deníku Blesk (což většinou nemohou ani velké zpravodajské servery), nicméně rozhodně nelze napsat, že Vaši věc téměř nikdo nečte. Jako velmi slušné hodnotí výsledky čtenosti našeho serveru za necelé dva a půl měsíce působnosti i odborníci.

macura
bývalý vedoucí PR a marketingu a tiskový mluvčí ČSSD

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

jaroslav
Zřejmě se bojí konkurence :-)