NECHÁME POBALTSKÉ ŠTÁTY VYPROVOKOVAŤ JADROVÚ VOJNU?

riga ss veteran
3.7.2022 13:22
Lotyšsko plánuje zbúrať takmer 300 sovietskych pamätníkov. Litva bráni Rusku v prechode na vlastné územie do Kaliningradu. Pobaltie dočista zošalelo.
 1. Toto sú také strašné provokácie voči Rusku, že sa nahlas pýtam - dostali Pobaltské štáty pokyn, aby spustili tretiu svetovú vojnu?
 1. Lotyšsko nemá ani 2 milióny obyvateľov a z toho je štvrtina Rusov. To naozaj dopustíme, aby takýto trpaslík spustil jadrový konflikt?
 1. Litva má vyše 2,5 milióna, ale takisto provokuje Rusko ako jadrová veľmoc. Ak európskym mocnostiam záleží na mieri, mali by Litvu aj Lotyšsku okamžite upratať.
 1. Rúcanie sovietskych pamätníkov je level Talibanu. Červená armáda bojovala proti fašizmu. A padlí hrdinovia z druhej svetovej vojny nijako nemôžu za to, čo sa dnes deje na Ukrajine.
 1. Ak niekto má potrebu rúcať sovietske pamätníky, znamená to, že sa hlási k tomu, proti čomu Sovieti bojovali - a to bol fašizmus. Stáva sa z Lotyška oficiálny fašistický štát?
 1. V Lotyšsku sa pravidelne organizujú pochody za nacistických vojakov. Podobne ako na Ukrajine, kde banderovci organizovali fakľové pochody.
 1. Dokedy sa bude EÚ prizerať tejto nacifikácii Pobaltia? Pri Ukrajine sa to veselo ignorovalo a dnes na Ukrajine drvivá väčšina národa obdivuje Banderu a jeho fašistické zločiny. Gratulujem.
 1. Rusko je mimoriadne háklivé na obete druhej svetovej vojny. V tejto vojne zomrelo 27 miliónov obyvateľov ZSSR, z toho väčšina bola etnických Rusov. Čuduje sa niekto Rusom?
 1. Viete si predstaviť, že by Lotyši začali rúcať židovské cintoríny? Alebo šíriť protižidovskú nenávisť? Okamžite by boli označení za fašistov - prečo ten dvojaký meter pri Rusoch?
 1. To, čo sa dnes deje v Pobaltí, je mimoriadne nebezpečné. A ja mám obavy, že toto by si tri pobaltské machuľky nedovolili bez súhlasu Veľkého brata.
 1. Pobaltie je vojensky kompletne v rukách NATO, respektíve Američanov. Logicky sa pýtam - využíva Amerika Pobaltské štáty na to, aby spustila tretiu svetovú?
 1. Mimochodom, čo myslíte, kde by sa takáto vojna odohrávala? Žeby v Európe?
 1. Nenechajme fašistov, aby nás zatiahli do vojny proti Rusku. Niekomu to možno vyhovuje, ale Európu by to zničilo. Už navždy.
 1. Aj na Slovensku žijú barbari, ktorí by hádzali na Moskvu atómovky, zakazovali ruskú hudbu či ospravedlňovali banderovské peklo.
 1. Dokonca sa nájdu aj takí, ktorí ničia sovietske pamätníky ako Naď či vyznamenávajú fašistov ako Čaputová. Ženú nás do vojny, o ktorej všetci vieme, že by bola - posledná.

Fašisti všetkých krajín, zapíšte si už konečne za uši - ľudia chcú mier!

 Ľuboš Blaha 

místopředseda strany Směr -sociální demokracie  a poslanec NRSR  

 (Publikováno na sociální síti Telegram) 

 

Foto: V Rize se každoročně konají pochody veteránů SS a jejich příznivců

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

paysan

Je zláštní, že právě ti nejmenší ratlíci (my mezi ně patříme rovněž) nejvíc štěkají. Tedy do chvíle, kdy jim za zády stojí jejich páníčci. Jenže, alespoň verbálně se dostalo Litvě z Německa upozornění, že má změnit svůj postoj vůči tranzitu zboží z Ruska do Ruska. V opačném případě prý nemůže očekávat pomoc NATO. A co na to pobaltský trpaslík? Vzteká se a část jejího vedení chce v provokaci pokračovat. Sdělili jim snad z Británie a Spojených států něco jiného než Němci? Za dané situace lze jen ocenit, že se Rusové ještě pořád chovají zdrženlivě. Stát se to USA, byl by již trpaslík vymazán s map. 

Standa

Pan Blaha má pravdu. Pobaltí vč. Ukrajiny je Overtonovým oknem pro spuštění jaderné války - NATO vč. USA myslí na lokální jadernou válku. Předpokládám, že neexistuje pojem lokální jaderná válka v praxi, i když USA pro ni vyvinuli nové jaderné dělostřelecké granáty a menší A-bomby. Jediné co je zadržuje, je že nemají pod kontrolou odvetný úder, byla vyměněna řada silových genrálů-potencionálních zrádců Ruska (na MO) - projevilo se to např. při potopení křižníku Moskva či při uvolnění leteckého koridoru do Ruska, aby mohli bombardovat Belgorod a odletěli zpět bez ztráty kytičky - takhle by mohla proletět raketa s jadernou hlavicí na Moskvu a nastalo by peklo na Zemi, případně při vydávání sabotážních rozkazů v prvních dnech speicální operace na Ukrajině. Bylo to obdobné jako v Čečenské válce, kdy mohli být teroristé zlikvidováni v obklíčení, ale generálové (na MO) jim zajistili ústupový koridor, proto se protahovala válka v Čečensku. Ještě bude muset být ředa "elit pracujících pro USA" odstavena. Pěšácké Pobaltí plní úkol, ale budou mít smůlu. GB neustále stupňuje provokace, protože to není z hlavy Pobaltí, ale z Británie !!! Británie se myslí, že Rusko blafuje a proto provokace neustále stupňuje, jen neví, že Anglosasové válku prohráli ! Prostě jsou vyšachováni a nastala éra Asie ! To čeho jsme svědky je kopání umírající kobyly a jen zlým omylem by nastala 3.ww ! Ukrajina končí a Česko je na špatné straně, ale nedochází mu to stejně jako cca 40 státům pod anglosaskou nadvládou. Zbytek světa nechce Anglosaskou nadvládu a proto je tu BRICS - 3,5mld lidí proti 777mil lidí Západu, kdy Východ má trumfy v rukou !! Východ, může použít finanční trumfy i komoditní a zruinoval by dolar téměř ihned, ale neudělá to z pragmatických důvodů. Na okraj - v Lisičansku vítali občané ruské vojáky jako osvoboditele.