Mamut v porcelánu

13.10.2010 11:20
Vzpomínám si, jak někdejší ministr vnitra Langer přivlekl policisty i s obrněným transportérem k letišti na základě doporučení nějaké vědmy. A začal tam šťáru. Samozřejmě se nic nestalo. Doporučil jsem mu pak, aby napříště řídil policejní akce podle věštění z kávové sedliny anebo z tarotových karet. Takhle pojaté metody řízení policejních operací jsou vskutku revoluční.

Po téhle blamáži Langer svou akčnost při spektakulárních policejních operacích určených jen pro média přece jen silně omezil.

Radek John naopak začíná. Mediální magnát Soukup mu zatím moc dobře neradí. Na letišti se John pletl jako mamut v porcelánu policistům do jejich práce. Jednoduše překážel. Chtělo to ještě ten obrněný transportér a chytit někoho z Al-Kajdy.
 
Pak panu ministrovi někdo řekl, že na sloupech na Malé Straně jsou přilepeny jakési krabičky s diodami. Pan John pospíchal na místo potenciální katastrofy tak razantně, že dal svému řidiči příkaz, aby použil majáčku. Bez příkazu to totiž nejde. Ten sice v minulosti používali političtí dinosauři, ale co na tom. Teď už pan ministr přece nebude jezdit do práce tramvají jako ještě první den po volbách.
 
Z malostranských krabiček samozřejmě žádný útok na světový mír a pořádek nehrozil.
 
A aby nic R. Johnovi na Malé Straně neuniklo, auto s ním se srazilo s tramvají. Zkrátka zase jedna hezká blamáž pana ministra.
jiri-paroubek
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.