P. C.Roberts: Jak by vypadala válka s Ruskem

craig roberts 0717
12.1.2022 08:10
Scott Ritter vidí situaci stejně jako já.

Viz: https://consortiumnews.com/2022/01/10/what-war-with-russia-would-look-like/

 

Je nepochopitelné, že Washington vyslal na jednání o ruském ultimátu tak kompletně bezvýznamné nic, jakým je Wendy Shermanová. Nic prokazatelnějšího než to, že nedokáže vnímat současný stav věcí,  by už totiž Washington, obluzený vírou ve svoji všemohoucnost, učinit nemohl.

Rusko se chystá odvalit expanzi NATO zpět, kde byla v roce 1997 a před ním. Buď bude Washington ochoten odklidit své základny na hranicích s Ruskem, nebo je odklidí Rusko samo. V tomto směru se Rusko vyjádřilo jasně – a Washington poslal Wendy za Rusy s tím, že bude stačit, když jim vynadá a pohrozí jim sankcemi.

Kreml však jasně prohlásil, že základny jsou neslučitelné s ruskou národní bezpečností, což ovšem Washington neslyší.

Překlad: Lubomír Man

 

 

 

 

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Standa

Rusko zaznamenalo navýšení suverenity, nemá ji celou, ale schyluje se k tomu - až vude mít svoji vlajku a svoji banku - bude skutečně suverénní. Vše teď visí na Rusku jako na hřebíku. Vytrhnete hřebík a vše se zhroutí. Určitě ná podporu globáního prediktora, jenž nechce, ayb státní elity USA zničily civilizaci na Zemi spolu s globálním prediktorem. S největší pravděpodobností USA budou muset respektovat Rusko a jeho názory. Doba, kdy to USA nemusely je pryč. Rusko si u svých hranic musí udělat pořádek, jinak hrozí 3.ww ! Když USA neustoupí, tak jakýkoliv střet bude znamenat přechod ke zničení civilizace na Zemi. Dost bylo USA !