P.C. Roberts: Američané odesílají sami sebe do popelnice historie

roberts 0619
27.7.2019 17:13
Demokraté jsou ještě šílenější, než jsem si myslel. Předseda právního výboru Sněmovny reprezentatntů Nadler a jinak jeden z nejfanatičtějších nepřátel prezidenta Trumpa, uspořádal společně se svými stejně smýšlejícími kolegy tiskovou konferenci, na které navzdory absenci jakýchkoli důkazů (jež by mu mohl dodat jedině dřívější ředitel FBI Mueller), prohlásil, že Trump je zločinec a že demokraté budou i nadále usilovat o to, aby byl podroben procesu impeachmentu, čili řízení, jímž má být prezidentské funkce zbaven.

Mezi nejpomatenějšími demokraty už Muellera za hrdinu neberou. Podle nich totiž Mueller, aby si prý před Trumpovými pomstychtivými pochopy uchránil život, před prezidentem couvl, důkazy o jeho vině (spolupráce s Rusy při údajném ruském ovlivnění prezidentských voleb – pozn. překl.), stáhl, a namísto očisty vlády od Trumpova zla tak upřednostnil svůj krk. 

Řečeno jinak: Demokraté, opuštěni svým včerejším hrdinou, nemohou nechat podvod nazvaný Russiagate jen tak plavat. 

Bude se pokračovat. 

Vybral a přeložil Lubomír Man

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Ak by demokrati cúvli, nedajbože priznali, že sa mýlili, ak by sa to stalo v ktorom koľvek štáte - svet ľudí, ktorý poznáme,

svet , o ktorom bolo napísané toľko múdrych vedeckých kníh o ľudstve.... by skončil a obrátil by sa hore nohami ( nemuseli by sme čakať na prepólovanie zemských magnetických pólov )

Preto každý realista vie, že v záujme prežitia na politickej scéne " musia " pokračovať v nastúpenej ceste , ba ešte zostriť argumenty.  Keby americkí demokrati zastavili " hon na čarodejnice " - kto si vie predstaviť ako by to zamávalo nielen s americkou, ale aj európskou politikou ? Všetci  " demokrati "  sa živia americkou takou, či onakou politikou.

Každé pokračovanie chodenia v bludnom kruhu klamstva končí šialenstvom.