P.C. Roberts: FBI přiznává, že M. Flynn byl obviněn bezdůvodně

craig roberts 0717
11.5.2020 00:07
Dokumenty získané z rukou FBI dokazují, že tažení proti dřívějšímu prvnímu poradci prezidenta Trumpa v otázkách Národní bezpečnosti generálu Michaelu Flynnovi bylo nezákonné a neopíralo se o žádné důkazy, takže ministerstvu spravedlnosti nezbylo nic jiného, než věc odložit.

Presstitutky vyvolaly obrovský skandál z dřívějšího Flynnova přiznání, že agentům FBI lhal. Ovšem zamlčely, že se tak stalo až poté, co tito generálovi pohrozili, že pokud on neobviní sám sebe, obviní oni jeho syna. Čili že šlo o lež vynucenou.  https://www.forbes.com/sites/jacobfrenkel/2017/11/27/will-michael-flynn-plead-guilty-and-cooperate-to-protect-his-son/#2f2cd62514fe ).

Publicista Tucker Carlson poukazuje i na to, jak se dnes oficiální lživá média pokoušejí naznačit, že za odložením případu generála Flynna se může ukrývat jakýsi politický (prezidentův) vliv, když je naprosto jasné, že případ byl odložen proto, že od samého začátku šlo o zcela průhlednou fabrikaci.

Otázkou tak zůstává už jen tato: Jak je možné, že agenti FBI, kteří se záměrně snažili obvinit zcela nevinnou osobu, nebyli dosud sami obviněni a postaveni před soud?

Peter Strzok je zneuctěným činovníkem FBI, který stál v čele úsílí falešnou konstrukcí pošpinit pověst Trumpova prvního poradce v otázkách Národní bezpečnosti. Což činí Strzoka a jeho milenku Lisu Pageovou vinnými ze zločinu pohrdání spravedlností.

Proč nebyli oba dosud zadrženi? Kdo tyto kriminálníky chrání?

A jak si může FBI dovolit, aby se z této své odpovědnosti dosud vyvlékala?

P.C. Roberts

Překlad: Lubomír Man

 

 

 

 

 

 

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Podobné " súdne procesy " a hon na čarodejnice, sa dejú aj v Európe. Tragické je, že tí reálni " zločinci " im unikajú, alebo sú prehliadaní, ba dokonca podporovaní a chránení. 

Jednych potrebujú ako klacek na vnútorného, či vonkajšieho nepriateľa. Druhých ako tajnú zbraň. Tretích ako vnadidlo na ryby. Štvrtých na vydieranie. Piatych ako špicľov a udavačov. Šiestych ako užitočných idiotov.......

Rovnako sa používajú v politike aj celé štáty - ako kostlivci v skrini.