P.C. Roberts: Jak Svět reagoval na zprávu o pádu budovy č. 7 WTC

wtc7
11.9.2019 15:15
Na mou prosbu ke čtenářům, aby mi dali vědět, jak v jejich zemích reagovala média na studii vědců z Univerzity Aljaška a Nankigské univerzity, potvrzující, že budova č. 7 Světového obchodního centra v New Yorku padla 11. září 2001 k zemi v důsledku řízené demolice, mi několik odpovědí došlo.

Takže:  z amerických médií referovala o věci jen místní televizní stanice v aljašském městě Anchorage: https://www.ktva.com/story/41015153/fire-did-not-cause-world-trade-center-building-7-collapse-uaf-study-suggests,  a místní deník aljašského města Fairbanks.

Z britských médií zveřejnil zprávu jen deník Express:  https://www.express.co.uk/news/world/1175375/9-11-world-trade-center-twin-towers-September-11-conspiracy-theories

Čtenáři další mi pak oznámili:

 "V Kanadě nezveřejnilo zprávu o nálezu týmu Dr. Kulseye žádné médium".

" V médiích psaných německy jsem o věci nezaznamenal žádnou zmínku".

" Žádná zmínka o Kulseyově zprávě v australských médiích. Informace o zprávě lze najít jen na internetu".

Máme zde tedy omračující informaci expertů o události, která změnila svět - a ta zpráva se vám  zamlčuje. Potřebujete ještě nějaký další důkaz pro uvědomění si faktu, že žijete v Matrixu, v němž to, co víte, je jedině jen to, co ti, kteří vám vládnou, chtějí, abyste věděli?

Překlad: Lubomír Man

 

Zdroj: P.C. Roberts - Media response to Engineering Report on WTC 7

 

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

    Jedna základní z otázek dnešní doby, spočívá zřejmě v okolnosti odporné snahy našich vládců o unifikaci našeho myšlení. Jednotné myšlení a klanění se k jejich modlám zbožštěné  do zlatého telete zisku. Máme se zřejmě myslet pouze v mezích jejich doslova a do písmene zhovadilých názorů na svět. Kritické myšlení se zřejmě tabu, aby jejich šamansko kouzelnická ideologie nás mohla dokonaleji ovládat, abychom jim bez přemýšlení poslušně otročili k dalšímu zhojnění jejich zisků. O neskonalé ubohosti jejich posluhovatelů infikovaných virem ziskuchovosti, jest asi zbytečné dále psát. Tedy i na vysloveně podivnými okolnosti  k nimž došlo dne 11. 9. 2001 ve městě ,,babylonské děvky" Nového Yorku" ,nesmíme přemýšlet, ale měli bychom se spokojit s výkladem, který povolili naši vládci. Lidstvo jako takové se snad nadále nenechá ohlupovat ke svému zotročení.