Je Washington nejkorupčnější vládou historie?

craig roberts 0717
1.12.2017 07:43
Robert Mueller, bývalý ředitel FBI, pracující nyní jako speciální žalobce uměle zkonstruovaného případu „Russiagate“(ruské ovlivnění amerických prezidentských voleb), inspirovaného vojensko-bezpečnostním komplexem a Demokratickým národním komitétem za účelem svržení prezidenta Trumpa z úřadu, nedospěl do dnešního dne k získání jediného důkazu o tom, že tato „Russiagate“ není ničím než bohapustým výmyslem. Jak už prohlásil William Binney a spolu s ním i řada dalších vysokých odborníků: kdyby důkaz o skutečně existujícím „Russiagate“ existoval, byl by už dávno předložen. Takže nač to stále nekončící vyšetřování? A kde je ten důkaz?

I tento případ ukazuje, jak bezkonkurečně korupční dnešní Washington je. Falešný podvod se vyšetřuje, zatímco skutečný skandál prochází bez povšimnutí. Falešným podvodem je Russiagate“, skutečným skandálem je Hillaryin prodej urania.Rusku. Pro první není důkaz, zatímco důkaz o Hillaryině skandálu je jasný už na první pohled.

Proč je falešné obvinění Trumpa vyšetřováno a prokazatelná a doložitelná obvinění Hillary Clintonové vyšetřována nejsou?

Odpovědí je, že Hillary, vybavená svým nepřátelským postojem k Rusku, včetně svých denunciací na adresu Putina coby nového Hitlera, pro rozpočet a moc vojenskobezpečnostního komplexu hrozbou není, zatímco Trumpova orientace směrem k normalizování vztahů s Ruskem by moc komplexu ohrozit mohla.

A proč Trump nenařídil ministerstvu spravedlnosti Hillaryin případ vyšetřit? Je odpovědí na tuto otázku Trumpova obava, že by jej za to nechal vojenskobezpečnostní komplex zavraždit? A proč ministerstvo samo - to je ze svého vlastního podnětu - vyšetřování Hillaryino činu dosud nezahájilo?

Jak korupčnický musí Mueller být, když souhlasí s vedením vyšetřování, jehož cílem je svržení demokraticky zvoleného prezidenta Spojených států? A proč prezident Muellera a Comeyho za pobuřování a spiknutí, vedených s cílem zbavit prezidenta Spojených států moci, nedal ještě uvěznit?

Když si začnete takovéto otázky klást, nikdy s tím neskončíte. Úpadek amerických a evropských médií už nemůže být větší. Presstitutky totiž nikdy nevyšetřují kauzy skutečné. Nikdy se neptají na mezery či nesoulady v oficiálně vyprávěných příbězích, ale jen stále dokola předčítají texty, které jim byly předloženy, a to tak dlouho, až je posléze do hlav lidí vtlučou.

Všimněme si např. tvrzení Obamova režimu, že Usáma bin Ládin byl zabit ve svém „útulku“ v pákistánském Abbohadu, poblíž jedné pákistánské vojenské základny. Tato oficiální verze se několikrát měnila a nikdy nedávala smysl. Údajně jej, neozbrojeného a ve společnosti jeho taktéž neozbrojené manželky, zastřelili příslušníci speciálního útvaru námořnictva USA.

Ale propánakrále, proč to dělali? Proč vražda a ne zajetí? Vždyť šlo o „génia terorizmu“, od něhož mohlo být získáno nekonečné množství nejdrahcennějších informací.

Proč nebyly pořízeny žádné fotografie? Proč byla mrtvola Usáma bi Ládina svržena do moře, či řečeno jinak, proč byly všechny důkazy o provedené vraždě zničeny a nebylo ponecháno nic, co by oficiálně vyprávěný příběh mohlo podpořit? Proč se nikdo nevydal po stopě, kterou poskytli námořníci mateřské letadlové lodi, ze které měl být Usáma bin Ládin údajně do moře svržen, ale kteří ve svých zprávách domů svým blízkým sdělovali, že na jejich plavidle se nic podobného nikdy neodehrálo? A proč o celou tuhle záležitost neprojevil zájem Kongres?

Zapřemýšlejme o tom všem, a zahrňme do té úvahy i 11. září, jehož oficiální verze byla taktéž od A až Zet vymyšlena, ale společně s příběhem o bin Ládinovi už vešla do encyklopedií, knih historických i do hlav lidí.

Jde o příklady institucionalizovaných masových lží, které Washington vymyslel a presstitutky jej obrátily v pravdu.

Jak ovšem může demokracie fungovat, když se k voličům pravdivé a spolehlivé informace nedostanou, a místo nich jsou jim předkládány zásadně jen informace falešné a výmysly?

Čili: jak mohou být, za těchto okolností, USA fungující demokracií?

Vybral a přeložil Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Účel svätí prostriedky. USA kedysi dávno o sebe vyhlásili, že kto nejde s nami, ide proti nám ( G.W.Bush). A zabralo to na 100%. Ďalšie " biblické " vyhlásenia : Budeme ochraňovať demokraciu a slobodu všade, kde bude treba. Sme vyvolení vládnuť svetu. Sme hospodársky a vojensky najsilnejší štát sveta.... A demokrati, liberáli, konzervatívci im za to predvádzajú standing ovation, dobrovoľne, s frenetickým obdivom kladú hlavu pod gilotínu.

Bezprecedentne vládnu ako hegemon. Hodnotia svet podľa vlastnej potreby. Majú 832 vojenských základní v 130 štátoch z 195. Ovládajú a diktujú politiku v OSN, v NATO, v EÚ, ASEAN, G7, G20... slúžia im AI, ON, Biele prilby, nadácie, neziskovky, mimovládky a oficiálne elity sveta....

Ak sú elity a Pentagon + tajné služby a média  zvyknuté dlhé roky takto bezohľadne a úspešne vládnuť svetu, myslíte, že to nestojí za to, aby sa klamalo ? Myslíte si, že kvôli pravde chcú stratiť svoje postavenie ? Koľkí chcú počuť pravdu ? Koľkí bojujú za pravdu a spravodlivosť v USA a v Európe ? Koľkým  záleží na pravde ?  Koľkí by pravde  uverili ?  Koľkí by chceli pravde uveriť, ak doteraz verili v bezúhonnosť USA ?

Kvôli niekoľkým jedincom, či maličkým skupinám si majú pravdou vykopať vlastný hrob ?

Neurobia to. Naopak, lož je a bude ich hlavným pracovným nástrojom. Urobia čokoľvek, a použijú akékoľvek zdôvodnenie, len aby udržali status quo.  V budúcnosti plánujú svoju moc rozšíriť na Rusko. A podarí sa im to, lebo svet je vo vleku USA, svet je jedno veľké hnojisko vazalov a lokajov USA, ktorí im budú vedome a zo strachu všemožne pomáhať. Práve v tieto dni a mesiace sa to deje. Máme to pred očami, stačí otvoriť oči.