P.C. Roberts: Konec bílé Ameriky je zajištěn

craig roberts 0717
9.9.2019 07:05
Zdá se, že Západ ve všech ohledech uhání ke svému konci. Vláda zákona je mrtva, demokracie se změnila v podvod a státům vládnou oligarchie. Cokoliv se dělá, dělá se ve prospěch zorganizovaných zájmových skupin a nic se nedělá pro lid.

Putin nedávno prohlásil: "Vedoucí role Západu končí". A není skutečně nic pravdivějšího: https://www.rt.com/news/468112-putin-g7-india-china/ .

Brookingova instituce je neoliberální, neokonzervativní a zaručeně nerasistický "think tank", jehož člen W.M. Frey nedávno napsal: "Poslední sčítání obyvatel prokázalo, že bílých Američanů mladších 15 let je už v populaci méně než polovina. A ubývá jich v populaci nejen procentuálně. V letech 2010 až 2017 počet amerických dětí bílé pleti poklesl o 2,2 milionu. A bílá populace Ameriky poklesla z 80 procent v roce 1980 na 60 procent v roce 2018.

Současný průměrný věk Američanů evropského původu je 43,6 roku, průměrný věk hispánců je 29,5 roku a průměrný věk tzv. multikulturních občanů je 20,7 roku. A v průběhu posledních sedmi letech více Američanů evropského původu zemřelo, než se jich narodilo.

A tak se člověku dere na jazyk otázka, píše Frey. Dostane se i bílé americké menšině jednou dobrodiní pozitivní diskriminace?"

Vybral a přeložil Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Nie je podstatné či bude biela rasa vo väčšine, alebo v menšine. Podstatné je - kto vlastní a vyrába zbrane. A akej pleti je hegemón. 

Keď sa pozrieme do histórie, tak biela menšina kolonizovala a ovládala 86% sveta. A je tomu tak aj dnes.

Dôkazy :

1/ V Commonwealth  je spolok 52 samostatných štátov + závislé územia a teritória. Bolo by zaujímavé percentuálne zloženie spolku podľa farby pleti. Usudzujem , že cca 20% je v spolku biela pleť.

2/ Ani v Suriname, Francúzskej Guayane, na Holandských Antilách, na Novej Kaledónii..... nie je biela pleť vo väčšine.

3/ 800 vojenských základní po celom svete, rozmiestňovanie rakiet po celom svete, ovládanie oceánov , absolútna vláda USD, farebné revolúcie, ovládanie más tajnými službami, tajné väznice , vydieranie štátov, propaganda, diktovanie a vnucovanie svojich pravidiel............................ to všetko má biela rasa na to, aby aj ako menšina vládla svetu.

Takže sa neobávam, že biela rasa zažije rasovú diskrimináciu. Má predsa na obranu dostatok zbraní, lokajov a vazalov inej farby pleti, tajné služby a " zázračné " metódy - technológie, sociálne siete, AI.....