Spor kdo je za koronavirus zodpovědný, nabírá na síle

craig roberts 0717
16.4.2020 09:50
Jen doufejme, že neokonzervativci ke svým probíhajícím virovým a ekonomickým výhrůžkám nepřipojí též válku s Čínou:

https://www.foxnews.com/world/state-department-cables-coronavirus-origin-chinese-lab-bats 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8211291/U-S-government-gave-3-7million-grant-Wuhan-lab-experimented-coronavirus-source-bats.html

Základní otázky: První - Je virus biologickou zbraní? Druhá -  Kdo je za něj zodpovědný?

Dva zdroje už konstatovaly, že virus je zbraní biologickou. Prvním z těchto zdrojů je Francis Boyle, který sepsal doplňující právní předpisy pro Konvenci o biozbraních, která se v USA stala zákonem tuším v r. 1989. Boyle tvrdí, že americká vláda tento zákon porušuje a že dnes je v USA do výzkumu biozbraní zapojeno 13 000 vědců. V únoru Boyle prohlásil, že rozhodující práci na viru odvedli výzkumníci laboratoře Univerzity Severní Karolíny. Nicméně práce na něm pokračovala i v Austrálii, kde k němu byl přidán vir HIV a kde se práce zúčastnil i jeden vědec z čínského          Wu-chanu. Poté vzali uvedení vědci výsledky své práce zpět na svá původní pracoviště – a výsledkem byl COVID-19.

Zdrojem druhým je pak zpráva indického vědeckého časopisu z února t.r. uvádějící, že virus je výtvorem lidským. Časopis byl stažen z oběhu bez vysvětlení.

Ze zpráv tisku je známo, že USA přispěly miliony dolarů wu-chanské laboratoři čtvrté úrovně na výzkum, který měl co do činění s netopýry a s koronavirem. Stejně jako je známo tvrzení čínských oficiálních činitelů i čínského tisku, že virus přenesli do Číny Američané, když se ve Wu-chanu účastnili zde pořádaných vojenských her. Číňané zdůrazňovali, že tím nemyslí, že se tak stalo úmyslně, ale že prostě někdo z amerického týmu mohl být virem infikován, aniž by příznaky nemoci projevoval. Kromě toho se v USA vedla i diskuze, v níž se někteří z amerických zdravotních činitelů zdáli být náchylní myšlence, že virus mohl být v USA aktivní ještě předtím, než ve své masové podobě svět zaplavil.

Víme též, že Trump a nyní též neokonzervativní váleční štváči viní Čínu z toho, že zprávu o výskytu víru dlouho zamlčovala. Avšak  z toho, co o věci vím, soudím, že jde o obviňování falešné a spíš protičínskou propagandu.

K uším se nám donesla i zpráva, že Obamův režim ještě v době své  vlády uzavřel americkou vojenskou laboratoř v Texasu, a to z obavy před jakýmsi patogenem.

Jak tohle vše do sebe zapadá či nezapadá, nevím.

Demokraté viní za virus Trumpa a Trump zas za něj viní Čínu. Čímž se demokraté staví do stejné řady s „nepřítelem“  Čínou, protože možnou vinu „komunistické Číny“ převádějí na amerického prezidenta. Vypadá to zkrátka tak, že politika už navždy znemožní pravdě o viru vyplavat na povrch.

Vybral a přeložil Lubomír Man

 

 

 

 

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Jiří Volný st.

Nevím, zda je nebo není SARS-CoV-2 biologickou zbraní, ale kdyby byl, tak se autorům docela povedl! Nejvíce se mi líbila hypotéza, že jsme už dávno byli promořeni koronavirem, který byl následně aktivován sítěmi 5G. Tím nechci říci, že tomu věřím, ale odpovídalo by to důmyslně časované bombě. O tom, že netopýři mají analogické koronaviry se ví, v odborných kruzích, už asi dávno, proto se původně objevilo zdůvodnění, že virus byl přenesen na člověka z netopýra prostřednictvím hada, později luskouna. Vysvětlení je velmi děravé, protože se nabízí otázka: "Proč zrovna ve Wu-chanu a proč zrovna na konci minulého roku"? 

Dnes jsem slyšel další úvahu o tom, že následky koronaviru jsou závislé na chromozomech X, kterých je údajně pět typů. Vyjádřil se tak jeden odborník v besedě paní Jílkové a údajně hranice výskytu zranitelného chromozomu nebo chromozomů v Evropě tvoří řeka Rýn a přibližně západní hranice Rakouska. Dohromady už máme minimálně tři hypotézy naší, PROZATÍM, větší odolnosti. Jsou to germánské geny, proočkovanost proti tubeře a ten správný chromozom X.{#emotions_dlg.sealed} 

Jinak nechci, aby to vypadalo, že dělám propagaci těchto stránek. Ale uvažte, že kromě mnoha dalších názorů a informací se zde, mezi prvními, objevila informace pana Vítka o hydrochlorochinu, kterou jsem doplnil o čísla z Michigenu. Také informace o světlu na konci tunelu, minimálně s týdenním předstihem oproti médiím hlavního proudu. Přihřeju si polívečku a připomenu jedinečný odhad volebních výsledků do Euro.parlamentu s půlročním předstihem,{#emotions_dlg.sealed}