P.C. Roberts: Západ je portrétem degenerace

craig roberts 0717
30.8.2020 16:50
Kamkoli se dnes rozhlédneme, nemůžeme přehlédnout obraz rozpadávajícího se západního světa. Příklad nejčerstvější přináší Berlínský mezinárodní filmový festival, který, aby prokázal svoji „genderovou čili rodovou či pohlavní citlivost“ zavrhuje od letošního svého ročníku „genderová slova“ herec a herečka.

Jeden by měl za to, že být citlivý ke genderu čili rodu nebo pohlaví vyžaduje jejich uznání. Tzn. uznání genderu čili rodu nebo pohlaví. Ale jak dokazují organizátoři Berlínského mezinárodního filmového festivalu, pravý opak je pravdou. Nebo si snad myslíte, že citlivost k vám prokáží tím, že popřu samotnou vaši existenci?

Jak se mohlo stát, že takováto idiocie pronikla až na světově proslulý filmový festival, ptáte se a odpověď na vaši otázku nemůže být jiná než ta, že se tak děje proto, protože lidem chybí jak inteligence, tak charakter. A když zbytek světa dnes přehlíží činy Západu, nemůže vidět nic jiného než degeneraci.

Překlad: Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Yarmil

Když degenerace,tak pořádně.Už nebude herec-herečka,prostě bude filmovaná osoba s dělohou pravou nebo falešnou.

Další může být filmovaná osoba s penisem (nebo třeba s pytlíkem) opět pravým i uměle stvořeným. A i z největších tragédií budou dokonalé komééédie.

Ještě je možné rozdělit osoby na vagíny a penisy nebo na dělohy a lingamy. PS.Dělohy i lingamy vídám v poltických zpravodajstvích denně.