P.C.Roberts: Tohle není čas pro bezstarostnost – Demokraté zamýšlejí puč

craig roberts 0717
1.11.2020 17:11
Jestliže prezident Trump nedosáhne znovuzvolení přesvědčivou většinou hlasů, tzn. tak, že o něm nebude sporu, Demokraté a presstitutky jeho vítězství nepřijmou.

Noviny, televize,Národní veřejné rádio (NPR), twitter a nternetové stránky budou přeplněny obviněními, že Trump výhru ukradl a že Putin volební stroje nechal seřídit tak, aby výsledky hlasování zfalšovaly. Média odmítnou vyhlásit vítěze voleb a Biden svou prohru neuzná. Výsledkem této kampaně bude požadavek přepočítat volební hlasy, které byly doručeny poštou (průzkumy ukazují, že většina Demokratů zamýšlí odeslat svůj hlas poštou). To zabere několik dní a možná i týdnů, během nichž Demokraté své protesty vystupňují a presstitutky budou jejich lži po zemi rozšiřovat. Všechny budou pochopitelně hovořit stejným hlasem a všechny, včetně Twitteru, odepřou poskytnou Trumpovi pomoc.

Města a státy, řízené demokraty,  nejen dovolí, ale vyprovokují výtržnosti a rabování – a to ve jménu „mírového protestu“ proti nacistovi v Bílém domě, který prohlašuje, že vyhrál volby, které ovšem ve skutečnosti prohrál. Anebo ještě pravděpodobněji je ukradl ve shora už zmíněné poště.

Demokratičtí starostové, městské rady, guvernéři a oblastní soudci policii od tohoto dění buď odstřihnou, nebo ji zdemoralizují. Demokraté Trumpovy podporovatele, kteří se rozhodnout bránit jak sebe, tak svůj majetek, vezmou do vazby, a naopak volnou ruku dají žhářům a výtržníkům. Zákon a pořádek budou dány stranou, aby tak byl odpor proti puči neutralizován strachem a zoufalstvím.

Všechno to jsme už viděli na ukrajinském majdanu, v Bělorusku, ve Venezuele i v Hong Kongu. Lži donekonečna opakované se stanou pravdou a metody amerického Hlubokého státu teď na své vlastní kůži pocítíme též u nás doma.

Trump se nachází ve velmi zranitelné pozici. Jeho podporovatelé žijí ve středu Ameriky, nikoli tedy ve Washingtonu. Nejsou zorganizováni a byli globálními korporacemi, které jejich pracovní příležitosti vyvezly zejména do Číny, ožebračeni. Obama vyřadil z armády 200 nejvyšších vojenských velitelů a nahradil  je oportunisty, kteří své hřbety ohýbají podle toho, jak vítr fouká.  Trump udělal chybu, když obětoval generála Flynna, který by se dokázal aspoň s jistými částmi armády za prezidenta  postavit. Nu a peníze a moc uctívající generálové, které Obama posadil do sedla, se chtějí Trumpa zbavit. Nepřeje totiž jejich válkám a chce jim vzít i jejich „ruského  nepřítele“, ospravedlňujícího jejich moc i přebujelý vojenský rozpočet. Nu a tajná služba byla zredukována a poté, co se zúčastnila vraždy prezidenta Kennedyho, je její spolehlivost ve hvězdách.

Výtržnictví a žhářství, povolené i podněcované demokratickými městy a jednotlivými státními vládami, mělo za následek tu skutečnost, že masivně vzrostl počet majitelů pistolí. Ale jde o jednotlivce bez organizace, kteří, jestliže se budou jako jednotlivci bránit, stanou se bezmocnými  oběťmi démonizace a demokratických žalobců. Jedině velké organizace ozbrojených mužů, vybavených mocí uplatnit svou jurisdikci, by mohly ochranu lidem poskytnout. Problémem ovšem je, že existence těchto organizací je úzce spojena právě s těmi silami, které touží prezidenta Trumpa svrhnout. A navíc: všechny pokusy vytvořit organizace pro obranu proti násilí budou infiltrovány agenty FBI a jejich vůdci budou zatčeni.

Mnozí bezstarostní Američané řeknou: „To se zde nemůže stát“. Ovšem pravda je taková, že se to děje už teď. Děje  se to v Portlandu, Seattlu, Chicagu, Minneapolisu, Philadelphii, New Yorku, Atlantě, St. Louisu a dalších městech.

Jinými slovy: To, co prožíváme je souhlas a smíření, nikoli tedy odpor. Hluboký stát, levice a černoši se sklonem k výtržnictví vidí a vnímají nedostatek naší sebedůvěry a vůle k obraně a využijí

chatrnou situaci, do které jsme my, Američané, sami sebe uvrhli.

Spojené státy upadají, pomalu ale jisté už dlouhé roky. Ale konečný kolaps by mohl být náhlý.

Vybral a přeložil Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Ako pozorovateľ, resp. tretia strana - predpokladám, že vnútorný chaos v štáte neprerastie do rozpadu Spojených štátov. Už preto nie, že Spojené štáty stoja na stovkách nôh - vojenské základne v zahraničí, stále dominantný a silný americký dolár, verní spojenci v Európe, v Japonsku, Kórei, Austrálii.... Keď bude potrebné, spojenci pomôžu, armáda nezaváha.

Každé impérium sa rozpadlo pod vplyvom vnúrného hnitia, vnútorného rozkladu.  Spojené štáty nie sú ešte v tomto štádiu.