P.C.Roberts: Univerzitní důkaz, pád budovy WTC nezpůsobil požár

craig roberts 0717
27.3.2020 11:13
Je smůlou, že tato důležitá zpráva vychází v průběhu zdravotní a ekonomické krize, kdy ji právě tyto krize zastíní.

25.března t.r. vydali experti Univerzity Aljaška Faibanks (UAF), konečnou zprávu o pádu budovy č. 7 WTC, a to jako výsledek svých čtyřletých počítačových modelových studií.

47- poschoďová budova Světového obchodního centra v NY zmizela v 5:20 odpoledne11. září 2001 v ohni, když se v jednom okamžiku zřítila do svého půdorysu, a to v pořadí jako poslední ze tří postižených budov centra. A o sedm let později, vyšetřovatelé Národního institutu standartů a technologie (NIST), vydali zprávu, že budova č. 7 WTC je první ocelí vyztuženou budovou, která se zřítila jen následkem požázů ve svých kancelářích.

V protikladu k této zprávě tým expertů UAF dochází nyní k závěru, že pad budovy. č. 7 nebyl způsoben ohněm, ale současným selháním všech sloupů v budově (čili řízenou demolicí).

Finální zpráva UAF o pádu budovy č. 7 je zde: https://www.ae911truth.org/wtc7 

či zde:  https://files.wtc7report.org/file/public-download/A-Structural-Reevaluation-of-the-Collapse-of-World-Trade-Center-7-March-2020.pdf 

Překlad: Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Bigo2

Současné selhání všech sloupů v budově... jak jinak než výbušninou?

Jž dříve se psalo, že v budově po nějakou dobu probíhaly práce - samozřejmě perfektně odbouchnout obrovské budovy, aby se krásně složily do svého půdorysu není jednoduché. Ale na co to ukazuje? Majitelé WTC dobře věděli, že 11. září dojde k útoku - čekali připraveni, že tento odstřel se v mumraji odstřelu dalších dvou mrakodrapů WTC ztratí - což se také povedlo.

Dona

Aj keď neskoro, ale predsa. Žiaľ, so svetovou mienkou to nepohne, sotva zaujme - lebo svet verí svojmu otrokárovi.