Projde spiknutí proti Trumpovi ... ?

craig roberts 0717
6.2.2018 00:38
Jestliže o ďáblovi nebudeme mluvit a pohřbíme jej tak hluboko v sobě, že žádný z jeho znaků nebude navenek viditelný, probudí se v budoucnu tisícenásobně zvětšen. A.I.Solženicyn

Drazí čtenáři. Toto je spolu s článkem: https://www.paulcraigroberts.org/2018/02/02/nuclear-posture-review/ , (vyšel i u nás pod názvem Revize nukleárního postoje USA – pozn. red.), nejdůležitější věcí, kterou jsem kdy napsal. Jestliže tenhle faul zvaný Russiagate vyvázne nepotrestán, přestane vláda USA coby zodpovědná vláda, existovat. Americké bezpečnostní agentury mají za sebou dlouhou šňůru pučů proti cizím vládám a nyní se podílejí na puči dalším – na puči proti Americe. Existuje velké nebezpečí, že republikáni uctívají „národní bezpečnost“ až tak moc, a jsou tak pevně rozhodnuti chránit pověst vlády USA, že vysokým činitelům, kteří se spiknutí proti Spojeným státům zúčastnili, dají možnost volného odchodu ze scény. Pravda, je zde ještě prezident Trump, ale ten nemá k dispozici vládu, na kterou by se mohl spolehnout, a je navíc každým dnem ohrožován vojenskobezpečnostním komplexem.

Američané si závažnost spiknutí Russiagate neuvědomují, i když, jak ukazují výzkumy, jejich většina tomuto spiknutí nevěří a jsou věčným jeho omíláním v médiích už notně unaveni. Už na první pohled se totiž zdá tento příběh za vlasy přitažený. Avšak cosi zgruntu přesně opačného, to je nové maily, které v minulých dnech pronikly na povrch, nejsou žádné vymyšlené fejky, ale jsou pravé. A dokazují, co přesně Hillary Clintonová a Demokratický národní komitét (DNC) prováděli. Veřejnost je tedy už dnes zpravena o tom, že tyto příběhy, které se skutečně děly, byly decentně odsunuty do pozadí, a v zájmu toho, aby se staly totálně neviditelnými, byl na jejich místo postaven falešný a vymyšlený příběh o spiknutí Trumpa s Putinem.

Skutečnost, že kompletně všechen americký tisk a TV média se tohoto podfuku zúčastnila a nahradila tedy nanejvýš znepokojivou událost vymyšleným příběhem Russiagate, je jedním z důvodů faktu, že jen šest procent Američanů, jak ukazuje nejnovější výzkum, dnes věří mainstreamovým médiím.

Russiagate se tak stalo dýkou, mířící na srdce amerických vládních institucí. Spiknutí, kterého se zúčastnili nejvyšší státní úředníci Obamova ministerstva spravedlnosti, FBI a další „bezpečnostní“ agentury, spolupracující s Hillary Clintonovou a Demokratickým národním komitétem, mělo za cíl překazit zvolení Trumpa prezidentem – a když se tohle nepovedlo – odstavit jej z prezidentského úřadu, resp. ho zdiskreditovat natolik, aby byl zredukován na bezvýznamnou a nefukční figuru. Jak už bylo shora řečeno, užívalo si toto spiknutí plné podpory všech amerických mainstreamových médií a šlo o puč nejen proti Trumpovi, ale i proti americké demokracii a proti výsledkům amerických voleb.

O všem uvedeném nejsou absolutně žádné pochybnosti. Související fakta jsou jsou veřejně přístupná a uvedena v dokumentech Soudu pro dozor nad zahraniční špionáží (FISA Court):

https://www.dni.gov/files/documents/icotr/51117/2016_Cert_FISC_Memo_Opin_Order_Apr_2017.pdf , stejně jako v odtajněné zprávě zpravodajské komise sněmovny reprezentantů, které daly presstitutky falešný název „Nenusovo memorandum“, jako kdyby šlo o osobní Nunesovo mínění a nikoliv o nález a výsledek několikaměsíční práce dozorčí komise Kongresu.

P.C. Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Wall Street Journal práve napísal novú teóriu " honu na Rusko", podľa ktorej  ruské zasahovania do amerických volieb je síce nepreukázané, ale za všetkým stojí ruská dezinformačná hra špionážnej sieti, ktorá presvedčila obidve politické strany, že voľby Rusko ovplyvňovalo - a vybičovalo tento hon na čarodejnice. Tento dômyselný obrat v situácii opäť obvinil Rusko. Takže nikto nebude v USA potrestaný, pretože tak či tak, za všetkým treba hľadať Rusko. Tomu sa povie perfekná pirueta v názoroch a záchrana na poslednú chvíľu. Z toho aj vyplýva, že média sú tým hlavným kladivom na čarodejnice.

Ak ešte niekto potrebuje dôkaz o tom, že média všetkého druhu ovplyvňujú politiku a verejnú mienku, toto by mu malo stačiť. Na druhej strane - média by boli bezmocné, keby obyvateľstvo používalo svoj rozum a nebolo len stádom prašivých oviec.

 

Jiří Volný st.

Naštěstí pro americkou demokracii se blíží další volby a republikáni, tedy zákonodárci za Republikánskou stranu, se museli velmi rychle rozhodnout na kterou stranu se přidat. Zda jít s Bushovým křídlem nebo s Trumpem. Výsledky nejbližších voleb nebudou pro republikány žádnou výhrou, ale kdyby potopili Trumpa, tak by to bylo úplné Waterloo.