Ron Unz: Jak to mohl Washington vědět v listopadu 2019?

coronavirus wuhan
26.8.2020 09:50
Začátkem srpna t.r. citovala americká televize ABC čtyři na sobě nezávislé zdroje, které už v listopadu roku předchozího varovaly v Asii umístěné americké vojenské síly USA před nekotrolovatelnou epidemií, vyskytující se v oblasti čínského města Wu-chan. Toto varování pocházející od zvláštní lékařské zpravodajské skupiny, operující uvnitř CIA, získalo mimořádnou pozornost členů americké vlády, ale pak se stalo cosi zvláštního.

Mluvčí Pentagonu existenci takovéhoto listopadového varování oficiálně popřel, zatímco různí vládní a armádní nejvyšší činitelé odmítli věc komentovat. Avšak několik dní poté izraelská televize ohlásila, že američtí zpravodajci se v listopadu loňského roku se svou zprávou o vypuknutí tajemné nemoci ve Wu-chanu podělili jak se spojenci Izraele, tak i se členy NATO, čímž byla pravdivost původní zprávy televize ABC plně potvrzena.

Z uvedeného vyplývá, že jisté skupiny americké Obranné zpravodajské agentury věděly o vypuknutí smrtelné virové nemoci ve Wu-chanu o víc než měsíc dříve, než se o ní dověděl kdokoli z čínské vlády či jiných čínských úřadů. Jestliže si tedy  naše zpravodajské agentury dosud neosvojily technologii paranormálního předjímání, mohlo se vše udát stejně tak, jako když  jako první o požárech, které teprve přijdou, ví žhář.

Naprosto nová choroba přichází tiše a ve své asympthomatické podobě může snadno uniknout správnému rozpoznání. Takže bychom neměli být tak moc překvapeni, že si v Číně  nepovšimli jejího vzniku už loňského října či listopadu, zatímco američtí zpravodajci ve stejných měsících už perfektně věděli, o co jde, a začali všechny své spojence o nemoci z Covidu-19 informovat.

Navíc jsem zaznamenal i tento neobvyklý způsob šíření pojednávané smrtelné nemoci.

Vypukla, jak známo, v Číně a odtud se šířila do zemí s ní nejblíže sousedícími. Potud tedy vše logice věcí plně odpovídající. Jenže pak – a to koncem února -  se stal druhým epicentrem nemoci tisíce mil vzdálený Irán. A ještě překvapivější bylo, že zde se nákaza  nejrychleji šířila mezi politickou elitou. Nemocí z Covidu-19 onemocnělo 10 procent poslanců iránského parlamentu, tucty vysokých iránských politických činitelů nové nemoci podlehly a američtí neokoni na Twitteru jásali, že jejich nenávidění nepřátelé padají k zemi jako mouchy. K tomu připočtěme, že v lednu zabila Amerika jednoho z  nejvýznamějších iránských vojenských velitelů.

Co myslíte? Byla to pouhá souhra náhod a okolností?

Z the Unz Review vybral a přeložil Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

    Kolik vlastně bude ještě nutno předložit důkazů k potvrzení původní domněnky, že nynější covidně coronavirová aféra, představuje antihumánní vrcholně zločinné spiknutí proti lidstvu za cílem jeho naprostého ovládnutí a zotročení ?  Mocí a penězi, oplývající a po nich stále více toužící, přímo fašizující zločince asi odsoudí toliko objektivní, nestranný a spravedlivý soud dějin.

   Coronavirově covidní, fašismem zavánějící totalita plíživě nastoupila prostřednictvím místních poplatných služebníků samozřejmém i ve zdejším  kocourkovském Absurdistánu, kdy skončilo, plánované jakoby uvolnění diktátorských opatření, aby bylo lze ještě více utáhnout šrouby našeho útlaku, zatím toliko takticky quasi chaoticky nanucovaného selektivního nošení náhubků, jehož prostředctvím si naši papláši potvrdí vzrůstající jejich moc nad námi. Jejich povinné nošení má ze zdravotnického hlediska sice zanedbatelný význam, ale o to větší vvyznění z psychologického hlediska tedy další posílení odlidšťování světa, kdy z povahově různých jedinců se zcela cíleně vytvaří maskami krytý, průběžně zastrašovaný anonymní plně zprůměrněný, podvolený, poslušný,  neosobní dav, který by měk mít jedinou možnost a to slepě a poslušně plnit rozkazy svých drábů, dozorců a jiných utlačovatelů. Nástup obyčejného fašismu byl sice umně zamaskován, ale ironií dějin kupodivu došlo opět k požáru Reichstagu, zatím toliko symbolickému. V rámci uplaňované salámové metody ukrajování ústavně zaručených práv a svobod, sice zatím ještě hraje na demokracii, ale čím dál více se jedná o tragikomickou frašku viz. například nadcházející říjnové volby do KZ a třetiny Senátu, maskované a pod patronací armády. O přímo hrůzné profilaci současných vrcholných polirtiků, včetně poslanců, se stalo již naptosto zbytečným se rozepisovat., kdy v různých zkrácených řízeních jsou více méně protiústavně schvalovan a  pod účelovou maskou údajné pandemie různé totalitní zákony a jejich doplňky. Jak se dalo předpokládat odpor proti nastupující toalitě vyrůstá zatím živelně přímo z lidu, mimo vrcholné čím dál více moci a peněz chtivější tzv. vrcholné  politiky.

Dona

Mnohé informácie z roku 2019 zapadli prachom, napríklad :

1/  Obamov príkaz na zatvorenie chemického laboratória, ktoré vyrábalo vírusy. Otvorenie laboratória na jar 2020

2/  Bolo by potrebné vytiahnuť z archívu ČT  správu z USA z leta 2019, v ktorej boli lekári šokovaní z čiernych pľúc mladých Američanov a ich rýchlej smrti, vraj ako následok fajčenia elektronických cigariet. Kvôli tomu prezident Trump vydal zákaz predaja ochutených náplní do elektronických cigariet. Táto správa je corpus delicti šírenia SARSU 2 v USA minimálne od marca 2019.

3/  Nedobrovoľné priznanie USA, že zaplatila 370 miliónov dolárov svojim vedcom pracujúcim na vírusoch v laboratóriu vo  WU - chane.

4/  Prvé priznanie v celej záležitosti nového vírusu bolo od dr. Franka Plummera - čoho následkom bola jeho smrť.

Samozrejme, bolo pre Západ absolútnou prioritou zakryť vlastnú vinu a hodiť to na Čínu, resp. celá akcia bola pripravená na Čínu ?

Stopy po prameni vírusu zakrývajú oddaní servus servorom Dei - všetky super demokratické štáty v strachu, aby si to nerozhádzali s USA?

Križiacka výprava slobody a demokracie  nepozná hranice a každá cesta je dobrá.