Sandy Fitzgerald: Trump a nominace na Nobelovu cenu míru

donald trump delnici
11.9.2020 09:27
Od presstitutek se to nedovíte a globalisté teď vyvinou obrovský tlak na Nobelův výbor, aby Donaldu Trumpovi Nobelova cena pro rok 2021 udělena nebyla. Trump je nominován za svoje úsilí při vypracování mírové dohody mezi Izraelem a Spojenými arabskými emiráty.

„Myslím si, že při snaze nastolit mír mezi dvěma národy vykonal Trump víc, než většina dalších nominantů na tuto cenu“, řekl televizi Fox News člen norského parlamentu Christian Tybring-Gjedde hned poté, co byl Trump na cenu nominován.

Christian Tybring-Gjedde je předsedou norské delegace v parlamentní radě NATO a v dopise, obsahujícím návrh na Trumpovu nominaci píše, že dohoda mezi Izraelem a Spojenými arabskými emiráty by se mohla stát „měničem hry“ na Středním východě, protože i další země půjdou v jejích stopách. Citoval též Trumpovu klíčovou roli při „vytváření nové dynamiky i při řešení jiných vleklých konfliktů, jako je spor o kašmírskou hranici mezi Indií a Pákistánem, konflikt mezi Severní  Koreou a Jižní Koreou a při jednání o nukleární kapacitě severní Koreje“.

Dopis též chválí Trumpa za stažení značného počtu amerických vojáků ze Středního východu a též za plán Pentagonu snížit svoji přítomnost v Iráku z 5 200  na 3 500 mužů.

Tybring-Gjedde v dopise dále uvádí, že“ lidé, kteří obdrželi Nobelovu cenu míru v minulosti vykonali pro mír mnohem méně než Trump. Např. Obama pro něj neudělal nic“.

Z webu newsmax vybral a přeložil Lubomír Man

 

 

 

 

 

 

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Václav Semerád

Nobelova cena spáchala sebevraždu na Obamovi. Udělit tuto cenu prezidentovi země, která právě v době udělování vedla dvě špinavé války a dvě další evidentně připravovala, byl vrchol cynismu. A ti ostatní laureáti? Chamberlain, Peréz, Arafat... to je ale sbírka monster! Fakt je mi sympatický jedině Le Duc Tho, který se veřejně odmítl do této "společnosti" zařadit. Vždyť i ten Trump dal v době svého prezidentování pokyn k raletovému ostřelování jiných zemí! Ten výbor by se měl dávno rozpustit!

Jiří Volný st.

Osobně bych ještě pochválil stažení tisíců vojáků z Německa, bohužel umístění některých v Polsku je mínusem. Taktéž snižování výdajů na obranu by mohlo být dynamičtější a smlouvy s Ruskem a Iránem neměl rušit. Ale za sebe bych Donaldovi Nobelovku dal, už jen ten povyk liberálů by mnohým z nás zněl jako rajská hudba!{#emotions_dlg.sealed}