Soutěž o vstupenky na muzikál

21.2.2011 18:24
Vážení čtenáři portálu Vaševěc.cz, soutěžte s námi o vybrané ceny v soutěžích, které pro Vás budeme v pravidelných intervalech pořádat.

První kolo soutěže o vstupenky na muzikál Kat Mydlář probíhá od pondělí 21. února 2011 do pondělí 28. února 2011. Své soutěžní příspěvky můžete přidávat na profilu serveru Vaševěc.cz na sociální síti Facebook.

Každé kolo soutěže má přiřazenu vlastní událost v rámci facebookového profilu serveru. Soutěže se můžete zúčastnit přihlášením k této události, kde můžete odpovídat na položenou otázku nebo plnit soutěžní úkol.

Vítězem se stane ten soutěžící, který správně odpoví, popřípadě bude nejblíže správné odpovědi anebo jehož příspěvek bude dalšími soutěžícími ohodnocen největším počtem tzv. liků (palec nahoru). O formě výběru budeme informovat vždy pod uvedenou otázkou při zadání nového kola soutěže.

V případě shody bude vybrán soutěžící losem. V každém kole budou vybráni tři soutěžící, přičemž nelze získat hlavní cenu ve dvou po sobě jdoucích soutěžních kolech. Vítěze budeme osobně informovat přes jeho účet na Facebooku.

Soutěžní úkol pro první kolo:

Vytvořte nejvtipnější a nejvýstižnější slogan na kroky Nečasovy vlády.
(vítězem se stane příspěvek s největším počtem "palců nahoru")

1. cena - 2 vstupenky na muzikál Kat Mydlář
2. cena - muzikálové CD
3. cena - muzikálová kniha

Soutěžit můžete zde: http://www.facebook.com/event.php?eid=135770639822216 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.