"Spravedlivý" boj Blesku č. II

logo-vasevec
16.7.2017 18:44
Podle informací, které obdržela Vaše věc, bulvární list Blesk neváhal poslat do jižní Francie, do místa, ve kterém se nyní pohybuje Jiří Paroubek, paparazziho pod jménem Malík.

Podle následné informace J. Paroubka, předal jeho zvětšenou fotografii řediteli hotelu, ve kterém je, recepcionářům a také všem gážistům, kteří zajišťují provoz hotelové pláže. Fotografovi Blesku mají zabránit fotografování Praoubka bez jeho souhlasu.

„Pane Malíku, teď už můžete jet domů, všichni o vás vědí, i poslední uklizečka v hotelu,“ říká Jiří Paroubek. Dodává, že text na variaci téma „kdo na to má“, je obzvláště stupidní v případě hotelu se čtyřmi hvězdičkami. Úvahy o rozhazování sta tisíců jsou proto mimořádně hloupé. „Nevím, proč bych si jako bývalý premiér nemohl vyjet na dva týdny na velmi pěknou dovolenou,“ uvádí Jiří Paroubek.

"Musím říct, že pan paparazzi  Malík z Blesku z toho udělal pěkný zmatek.. Na jedné z těch jeho fotografií jsem totiž vyfocen s jakousi blondýnou. Tak tedy bruneta, černovláska nebo blondýna?  Jen bych nechtěl, aby si čtenáři Blesku mysleli, že jusem promiskuitní," dodává Jiří Paroubek s humorem.

 

Čtěte také: Spravedlivý boj Blesku?


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.