Středula: Za útoky na Zavadila stojí strach

16.12.2010 16:08
Na šéfa odborů Jaroslava Zavadila si zasedl bulvární deník Blesk, který se probírá jeho soukromím. "Myslím si, že jde o to, že někdo dostal strach ze vzrůstající podpory odborů, které Zavadil jako předseda ČMKOS zosobňuje. Říká věci a názory tak, jak to cítí běžný občan a to se evidentně někomu nelíbí a myslí si, že je nutno na něj zaútočit," řekl portálu Vaše věc předseda nejvlivnějšího odborového svazu KOVO Josef Středula, který útoky bulváru považuje nízké.

"Jsem jednoznačně na jeho straně a vážím si toho, co dělá pro zaměstnance. Každý má svůj osobní život a každý může udělat chybu, ale způsob, jakým se toho chopila média je velmi nízký," říká k celé kauze Josef Středula. "Říká věci a názory tak, jak to cítí běžný občan a to se evidentně někomu nelíbí a myslí si, že je nutno na něj zaútočit," dodává šéf odborářů KOVO.

Josef Středula si také myslí, že není zcela jistě náhodou, že se Zavadilovy soukromé zálěžitosti na stránkách bulvárního tisku objevily zrovna v době, kdy v České republice probíhají protestní akce proti vládním reformám.

macura
bývalý vedoucí PR a marketingu a tiskový mluvčí ČSSD
Klíčová slova: odbory

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.