Zacharovová: Přestaňte šířit lži a falešné zprávy

zacharovova
7.3.2017 10:34

Jak sdělují americké weby Information Clearing House a iBankCoin, použila mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová na adresu CNN pár vybraných slov. Stalo se tak při jejím setkání s reportéry této americké televizní společnosti, na němž se diskutovala hysterická kampaň amerických médií – včetně CNN – proti americkému generálnímu prokurátorovi Sissonsovi za jeho dva rozhovory s ruským velvyslancem.

V připraveném prohlášení nazvala Zacharovová tuto kampaň za „mediální vandalismus“ a „ostudnou záležitost“ s dodatkem, že americká média upadla až na samé dno zpustlosti a podvodu. Podle jejího prohlášení se americká média nalézají už velmi daleko za lini obvyklé profesionální morálky a kompetence. Tato média obviňují a soudí už výhradně jen na základě vymyšlených informací. „Sestoupili jste už na samé kamenité dno“, řekla Zacharovová. ! To půjdete ještě i pod ten kámen?“

„Věci, které si americká média dovolují zveřejňovat, nejsou než pokusem totálně dezinformovat veřejnost v Americe i ve světě“ řekla Zacharovová s doplněním, že veřejnost americká je samozřejmě cílem hlavním.

Z webu P.C. Robertse přeložil Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.