David Rath: Stejná práva a podmínky pro všechny!

david rath 2
27.7.2018 05:51
Mám skvělý program, kdybych byl politikem. Firma A. Babiše loni získala na dotacích od státu (z našich daní) dvě miliardy a na dani z příjmu zaplatila 740 milionů. Tato čísla jsem se dozvěděl na stránkách "Ihned.cz".

Můj politický program je dětsky jednoduchý! Budu požadovat po premiéru Babišovi, aby všichni v naší zemi si byli rovní a dostali od státu dvojnásobek toho, co zaplatili na daních.

 Andreji, prosím, vyslyš mě a slib to lidem. Nebo budu fakt muset jít zase do politiky. To se mi opravdu, ale opravdu nechce.  Už jsem se jednou šeredně spálil a pykám za to do dnes, ale takový slib voličům si nemůžu nechat ujít. Je to silnější než já… Pokud to Andreji neslíbíš a nesplníš, tak to zůstává jen na mě! Já své sliby voličů splnil vždycky.

david-rath
Lékař, bývalý poslanec a exministr zdravotnictví. Od listopadu 2008 do května 2012 také hejtman Středočeského kraje.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

,, Sám se žádný starat nechce,

o všechno se modlí,

jako by měl každý boha

jen pro své pohodlí."

               K. H. Borovský - Křest svatého Vladimíra.

   Ing. A. Babiš svůj raketový start do vrcholné politiky mimo jiné, založil vybudování své proslulosti na vzbuzení  u veřejnosti jakéhosi nimbu spasitele, snad pouze ta svatozář mu chybí. Jestliže by si však pozorně přečetl, popřípadě jeho rádci, jaké neskonalé peripetie zažíval se svým božstvím pohanský bůh Perun, jak tyto popsal klasik naší literatury, byl by s využitím takového reklamního triku opatrnější. Tedy jedna třetina našeho občana si jej vyvolila jako božstvo a jako na takového k němu obdivně vzhlíží očekávaje, konání zázraků. Toliko na internetu mnozí diskutující již čím dál hojněji otiskují své modlitbičky a přáníčka, nemyslíce jej toliko v nadsázce. Nám tedy nezbývá než na obloze dále vyhlížet nějaké ty bouřkové cumulonimby.