David Rath: Tajná revoluce

obrazek
24.2.2014 16:41
Předvídači budoucnosti soudí, že současná Sobotkova vláda nedožije řádného konce svého mandátu. Mám pocit, že to bude ještě horší. Žijeme v době změny systému a jen pár lidí si to uvědomuje.

Před časem jsem psal, že to, co prožíváme má rysy normalizace. Po liberálním tání a odvázání společnosti z tuhého chomoutu komunismu dochází opět k utahování šroubů, tak jako po okupaci Sovětskou armádou v roce 1968. Řada lidí soudí, že i za touto novou normalizací je nějaká síla zvenčí, tentokrát z jiné světové strany. Apoštolové nové normalizace jsou někteří prokurátoři, vybraní policisté a vyvolení politici s vybranými novináři a angažovanými miliardáři. Co se stane dál? Bude postupně destruována sociální demokracie. Budou přibývat kausy, spíše pseudokausy, nafouknuté kausy, upravené kausy s cílem manipulovat společností tak, jak se s ní manipuluje v kause Nagyová, Rittig a vlastně i všechny ostatní. Aby mi bylo rozuměno, nechci tvrdit, že tito lidé nic špatného neudělali. To nevím a jsem odkázán na různé drby, ale vnímám úpornou snahu zákulisních hráčů a na ně navázaných některých médii vytvořit obraz „strašlivých“ lidí, kteří vyžadují kabelky a šperky za stovky tisíc. Další lidé jsou už teď na čekačce k podobným veřejným sociálním lynčům.

Tvrdím, že půjde hlavně o sociální demokraty. ČSSD nevyhraje evropské volby, následně neobhájí významnou část senátních mandátů a bude vláčena a ničena řízenými aférami. Mám obavu, že osud Bohuslava Sobotky bude připomínat Nečasův konec a osud Sociální demokracie okopíruje tragédii ODS. Silní hráči je připravili o sponzory, přišili jim nálepku zkorumpovaných a rozvrácených stran. Mimochodem i TOP 09 se bude potýkat s podobnými problémy. Zůstanou pak jediní čistí, co sponzory nepotřebují, neboť si to platí vše sami.

To je princip a cíl této utajené revoluce. Podnikání a politika splynou v jedno. Vše se koncentruje v několika málo bodech. Ohromné peníze i veškerá moc. Vše pod vznosnými hesly. Konečně v historii se často volalo po svobodě, když se stavěly šibenice. Snažím se věřit, že si sociální demokraté tento scénář uvědomují a mají vlastní plán, jak mu čelit. ODS se ukázala jako mimořádně neprozíravá, neschopná a vlastě hloupá strana, co si vykopala hrob, pak si do něho vlezla a zaházela se hlínou.

david-rath
Lékař, bývalý poslanec a exministr zdravotnictví. Od listopadu 2008 do května 2012 také hejtman Středočeského kraje.
Klíčová slova: vláda Bohuslava Sobotky

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Vladimír Štingl

Pane doktore, dobrý den. Máte sice jiné, závažné problémy, ale pokud se vyjadřujete o tématu, "co bude", tak bych od Vás očekával poněkud více "soustředění". Nějak se Vám "rozutíkaly" myšlenky a hlavně meritum toho, co chcete čtenářům "ducha mdlého" i v mé osobě, SDĚLIT?

ŽE SE KMOTŘI UJÍMAJÍ VLÁDY? A, že již nebudou potřebovat KORUMPOVATELNÉ A ZKORUMPOVANÉ POLITIKY A PAKÁŽ, která jim 23 let v této zemi (samozřejmě nejen zde....) dělala křoví a schvalovala vše, co si bakalící, řitigové, babiškové, kellneříčci, tykáčkové a spol. NADIKTOVALI???

Probůh, čemu se divíte? Že Vám pomohli do kriminálu je jasné, ale jste skutečně TAK ČISTÝ, ABYSTE MOHL "na smrt svých dětí" sdělit veřejnosti, že JSTE "JIM" nikdy, žádnou formou ani způsobem NEPOMOHL K TOMU, co Vás přivedlo do kriminálu a 9,0 miliónů lidí do těch sr...., V KTERÝCH AŤ VĚDOMĚ NEBO NE   p o v i n n ě    plaveme?

Probůh, JAKÁ "tragédie ODS"? Té party asociálů, skorofašounů, hochštaplerů, zlodějů a obrgrázlů? Jak vůbec mohla taková "strana" přežít 20 let a ještě dnes existovat, aniž by polovina z "obsahu" této strany nedostala neamnestovatelné DOŽIVOTÍ?

Probůh, to se skutečně domníváte, že "SILNÍ HRÁČI" sebrali "sponzory"? Myslíte tzv. "lobbisty", nebo koho sebrali silní hráči těm "chudákům politikům"? Sebrali jim prachy, protože už parazity prostě nepotřebují.......... Jednoduše, "kmán udělal potřebné a teď ať táhne.....". Že nám to ta miliardářská company spočítá, to nepochybuji, ale zase věřím, že ani oni "neporostou do nebe" a přijde i na ně "soudný den" a "smrťák s kosou".......

Probůh, a sTOP 09? Bude se "potýkat" s problémy? Jakými, pane doktore? Ti mají vše co potřebují k životu na X generací a pouze jejich zvrhlost a zvrácenost (tu partu největších bastardů, kteří s námi dýchají vzduch jmenovat nemá cenu, známe je zde všichni......), posedlost mocí, absolutní bezpáteřnost vůči čemukoliv a komukoliv, kde mohou nahrabat, ZPŮSOBUJE, že je nám z Kalousků, hajnejch a podobných zrůd fyzicky špatně, když je jen mžikem zahlédneme v "našich" médiích......a existenčně jsou statisíce lidí, rodin díky nim na hraně mezi životem a smrtí.( Alespoň, že největší z největších příšer v ČT končí. To Dvořákovi přičítám k dobrému.... - dávala i Vám "zabrat" a ještě na ni, doufám, dojde....).

A tak to ukončím s názorem, že kostlivce je třeba ŘÁDNĚ ZAHRABAT, tak jako ODS, TOP 09 a je to v zájmu obou stran: 1. aby náhodou "nevypadly" ze stříní tisíce mrtvol, které nám zde Topolánkové, Klausové, Nečasové, Zahradilové, Kalouskové, Přémosobotkové, hajní a spol. "servírovali" a dokonce i dámy ala Němcová, Langšádlová apod. ZANECHALY....     2. aby se dále nešířila NÁKAZA od toho zmutovaného kostlivce, který má na svědomí statisíce zbídačených občanů Čech a Moravy, rozbití Československa atd....... Vždyť oni zmrzačili i slova demokracie, svoboda, rovnost.... Vy jste seděl v Litoměřicích v cele a odsouzený zmetek nám váhou svého hlasu odhlasoval církevní "restituce", II. pilíř.....a pak si šel sednout on. On mohl hlasovat a Vy ne????????? Co za to asi dostal????

A pokud se "manipuluje" s Vámi, se mnou, mojí rodinou a rodinami mých přátel, blízkých, sousedů, tak pane doktore, ať ta zmrzačená "takérevoluce" SEŽERE I SVÉ "dětičky"..... A čím více, tím lépe.

Ještě jednu připomínku, NEJSTE JEDINÝ, s jehož životem a osudem si hrají "mocní". NEVINNĚ ODSOUZENÝCH, postižených díky systému posledních 21 let jsou tisíce. Ale URČITĚ TO NEJSOU TI, které Klaus amnestoval....

Přeji Vám korektní a rychlé ukončení Vašich problémů (člověk by měl alespoň v koutku duše mít vždy DOSTATEK POKORY - i když je momentálně - zdánlivě - na vrcholu moci.....) a podstatně lepší "úvahy, vize a věštění" než je to, co jsem si dovolil "okomentovat".

Příjemný den. Zdravím Vás.

 

stvan

Vaše druhá věta dává té první smysl.

schlimbach

Co si partaje "nadrobily" to nyní budou mít. Smutné je, že my společně s nimi -(