Dezinformátor Komárek opět v akci?

capi hnizdo 2
11.1.2018 12:50
Mandátový a imunitní výbor sněmovny se má zabývat vydáním poslanců A. Babiše a J. Faltýnka k trestnímu stíhání kvůli kauze Čapí hnízdo.

Při včerejším poněkud zmateném zasedání Sněmovny, která projednávala otázku důvěry vládě A. Babiše, se objevila informace, že na zasedání mandátového a imunitního výboru bude pozván exdetektiv Komárek, který již jednou smutně proslul (před zhruba rokem a půl), difamujícím obviněním policejného prezidenta Tuhého.

Komárek byl nepravomocně odsouzen k podmíněnému trestu za pomluvu a nyní má být pozván jako „korunní"svědek proti vyšetřovateli P. Nevtípilovi v kauze Čapí hnízdo. Podle zaručených zpráv má Komárek ve výboru „dosvědčit“, že vyšetřovatel je lump spojený s mafií. I kdybychom připustili, že vyšetřovatel je lump spojený s mafií, ale kdo ví, co Komárek vlastně řekne, máme tady ještě zcela věrohodnou zprávu OLAFu, o níž třeba Komárek nebo jiný Komárek třeba zase může tvrdit, že je výsledkem mezinárodního spiknutí pod vedením sicilské mafie…

Nevím, proč by v nastalé situaci měl ve výboru čeřit vodu Komárek nebo třeba Bába Vocásková, která rovněž může podat jiné „hodnoté svědectví“. Výbor má dost materiálů a dost rozumu k tomu, aby se rozhodl sám …

Jiří Paroubek

jiri-paroubek
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.