Díky, Ondřeji Kundro, alespoň jeden zachoval tvář…

vyvadil jiří nový
9.6.2020 00:12
Vě věci ricinu v kabele přinesené z Ruska se vyjadřovalo mnoho lidí. Ondřej Kundra, redaktor Respektu, ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček, Jan Hamáček ministr vnitra a nakonec sám veliký premiér Andrej Babiš. Řekl bych, že všichni lhali, ale protože jsem podal trestní oznámení na Ondřeje Kundru a Tomáše Petříčka, jsem nesmírně rád, že Ondra potvrdil svá tvrzení, která uváděl ve svém proslulém článku Cizinec s ricinem, který směřoval proti, Andreji Končakovi.

Mimochodem dle Wikipedie, která tento případ již si zaevidovala i známá protiputinovská novinářka Petra Procházková prohlásila,že jde hlasatele názorů Kremlu, který se nikdy nestýkal s ruskou opozicí ani s českými kritiky Ruska, často pořádal kulturní akce a tiskové konference a znají ho všichni čeští novináři, kteří se zajímají o Rusko, což podle Procházkové „není zrovna nejlepší maskovací háv pro člověka, jenž by měl likvidovat ruskou opozici v zahraničí a trávit české politiky.“ Jinými slovy slušný a loajální člověk.

Dle Ondřeje tedy presumovaný potencionální vrah oněch tří nebohých mužů.

…..Pokračujme…

Ve věci Kundry i Petříčka jsem podal trestní oznámení pro zločin poplašné zprávy, která, jak zu povahy věci vyplývá se následně ukázala nepravdivou…

Státní zástupkyně Mgr. Andrea Pospíšilová zvolila obyklopu metodu, že nejlepší obranou je protiútok.

I proto se rozhodla polemizovat s tím, zda uvedené jednání obou podezřelých Ondřeje Kundry i Tomáše Petříčka by vůbec mohlo být zločinem šíření poplašné zprávy.

No milá dáma se dvakrát spletla v trestním zákonu i ve mně.

I kdyby to nebylo šíření popašné zprávy, zcela jistě je to trestný čin křivého obvinění a pomluvy.

Tady nejde o to, aby Kundra s Petříčkem byly roky v ťurmě.

Tady jde o princip.

Ondřej Kundra se svém dnešním článku v Respektu zcela popírá, že by lhal.

Budiž.

Andrej Babiš a nově, na rozdíl od předchozích tvrzení tvrdí, že si to vymysleli sami ruští vzájemně se napadající diplomaté.

Asi tak: Andreji, ty jseš schopný všeho. Chvíli, abys mohl jet do Maroka jsi poslouchal STB, chvíli v USA šel na náslech CIA, která mimochodem nahodila své lidi do procesů proti Trumpovi, a samozřejmě dnes podporuješ i Koudelku, který je klonem této zločinecké tajné služby.

Obrovský problém je v tom, že nic lepšího v opozici proti tobě není.

Ovšem děláš maximum pro lidi, i když jseš gauner.

No lepší to tady nebude, ale trestní stíhání na Kundru, Petříčka a možná i tebe bude pokračovat.

Státní zástupci tě potřebují. Chtějí novou úpravu státního zastupitelství, aby mohli v této zemi vše.

No, možná, že jim to vyjde.

Rád bych žil v Rakousku. Tam mají jako kancléře skvělého kluka.

Tobě už jsem hlas nehodil ani v říjnu roku 2017 a trpně beru na vědomí, že musíš zvítězit v roce 2021, protože jsi menší zlo. A musím si to přát.

PS.: Věcnou žádost o pokračování v trestním řízení proti podezřelým Kondrovi, Petříčkovi a možná i Babišovi logicky bude pokračovat.

Ber to toto jako nezávaznou a lehce mimoprávní glosu.

Jo a na závěr, bez ironie, díky Ondro, ať se to vyjasní.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

opatovice328
Ještě pardon, zapomněl jsem si uplivnout z té Babišovy nízkosti, Fuj a Fuj a Fuj. Ale tak to vypadá, že alespoň část tohoto příběhu by mohla být pravdivá, že se opravdu někomu na BIS z této nízkosti zvedl žaludek a tomu Kundrovi to přihrál, a ted´na toho dobráka nastane těžká štvanice, že odhalil tvář několika podvodníkům.
opatovice328
Já jsem dneska vděčný Kundrovi, on alespoň odkryl to, co bylo nachystáno, aby se událo ve skrytu. Někdo někde v Langley rozhodl, že vytvoří novou provokaci proti Rusku v ČR, kde se mohou spolehnout na spousta naprosto bezcharakterních lidí. Jenže chybička se vloudila, to vše s ricinem mělo proběhnout ve skrytu a výsledkem mělo být jen vyhoštění dvou ruských diplomatů, ale na venek bez udání důvodů. Nikdo se neměl nikdy dozvědět, že za oponou byla nachystána taková trapnost s Reicinem, a to měl nakonec vyjednat ten Petříček, jak o tom mluví, "tady máte důvod, ale ten nikde neříkejte", ale Rusové s takovou nízkostí nesouhlasili. Takže, aby se splnila předem připravená kvóta z USA, tak nakonec musela česká vláda před zraky celého národa vyhostit i toho jako by nevinného. Jen díky Kundrovi je to dnes venku, to, co mělo proběhnout v naprostém utajení, jen mezi zasvěcenými: CIA - BIS - česká vláda. A tak z některých lidí díky Kundrovi spadla maska. On stále Babiš nepochopil, že tato CIA akce byla namířena především proti němu? Mohl se poučit od Erdogana, ten do dneška chodí a kroutí hlavou, že přece pro ty Američany dělal první a poslední, tak proč na něho poslali ty zabijáky? Tak Babiši, tvůj čas nadešel a ted´ si drž klobouk, ted´ už to bude frčák, třeba se poučíš , že není třeba kopat do lidí, kteří za tebou stojí. Tož takto.
Jiří Volný st.

BIS, vyjadřující se ministři a hlavně novináři mají krátkou paměť. K jejich neštěstí existují podivní lidé, například já, kteří si pamatují kdejakou politickou blbinu. Ta blbina spočívá v tom, že nám unisono tvrdili, že mají ricinovou informaci také ověřenu od spřátelených zpravodajských služeb. Dnes účelově zapomněli, zkrátka svoboda slova v přímém přenosu. Nedělám si iluze a vím, například na základě britských příkladů, že tajné služby jsou schopny ovlivnit publikované informace.

Novináři jsou údajně hlídacími psy demokracie a měří všem stejným metrem. Potom se já, zvídavý občan, ptám, kdo dostal největší dotace na poskytování služeb v oblasti cestovního ruchu, potažmo k výstavbě penzionu, který byl mnohdy po pěti letech přeměněn na honosné sídlo? O Čapím hnízdě jsme toho slyšeli a četli mnoho, ale jaksi nevěřím, že všechny ostatní schválené dotace byly bez kazu.  {#emotions_dlg.sealed}