Drahoš má strach, že mu prezidenství ukradnou ruští špióni

švejk ruská uniforma
2.12.2017 04:29
A proto přispěchal za dosluhujícím premiérem Sobotkou, aby ten s tím propánakrále něco udělal, dokud je čas, jinak mu ta kandidatura, už k dobrému konci našlápnutá, shoří doslova před očima. Vždyť ti Rusáci jsou dneska všude, v Americe, v Anglii, v Německu, a ježíšmárija, to dá rozum, bodejť by nebyli taky u nás. A všude si dělají prezidenty a premiéry jenom ze svých jo řadně prověřených lidí. To musíte ovládnout azbuku, zatančit kozáčka, odzpívat rusáckou hymnu, vypít na jeden zátah litr vodky a zůstat nehybný jak socha, a na závěr procedury odhrkat životopis Putina. Jinak jste vyřízený a namísto úřadu vás kopnou do zadku a letíte tam, odkud jste se narodili. To znamená, že já poletím přes celou republiku nadél až do Jablunkova, no nic, aspoň poznám líp republiku.

Ale vážně, neberte to na lehkou váhu, všude je těch Rusáků plno, vždyť to musíte vidět, na ulicích dělají, že jsou to Češi, ale doma mají ikony a staroslovansky se k nim modlí ostošest, prolezli kam mohli, do vlády, na ministerstva, všechny úřady od nich praskají ve švech, a nejvíc je jich u bezpečnostních složek, tam se to od nich nadýmá, jako když zraje těsto, no jedna hrůza. Vždyť zrovna teď, jak šel za Sobotkou, za ním šlapalo pět chlapů, a podle toho, že dělali jako by nic, je jasné, že to byli Rusáci z těch jejích tajných služeb. Samozřejmě kryti, jako by byli od BISu, jenže jemu hejly na nos věšet nebudou.

Jdou po něm, to je jasné, a taky vědí proč. Protože on by jim jako prezident jo zvedl perka, všechny by je z republiky hnal sviňským krokem, a kdyby na to snad naši lidi nestačili, zavolal by si do Bruselu o pár desítek tisíc emigrantů navíc, a ti naši skřehotavci z webů by hned viděli, že se pro islamisty u nás uplatnění najde.

Jo a řeknu vám jedno. On ten strážmistr v Putimi, co vyslýchal Švejka, protože hned poznal, že má před sebou ruského špióna, nebyl žádnej blbec, jak to psal Hašek. Protože on ten Švejk ruskej špión skutečně byl, to se přece poznalo v Bugulmě, kde dělal toho rudého komisaře, ne?

Jo a myslíte, pane premiére, že jsem udělal dobře, že jsem za váma zašel? Že jsem si tím to prezidenství přece jenom teď už najisto pozichroval?

Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

Tipnul bych si, že tohle svému Milovanému Drahouškovi někdo z placeného týmu poradi. A rozhodně neudělal dobře. Bojázlivost je zcela zřejmá.  A především jde o značné podceňování lidí, kteří budou prezidenta volit. Já bych si docela tipnul, že s takovýmto postupem by mohl Miloš Zeman být zvolen už v prvním kole.

Jestli je Milovaný Drahoušek nějakým připravovaným favoritem pro eventuální druhé kolo, potom dalších sedm kandidátů je jeden horší než druhý. Valašským Chacharem počínaje na sázkovým mafiánem z WC na závodišti     v Chuchli konče.