Jestli zvítězí Piráti, tak si dám fakt pár facek

piratska vlajka
25.5.2019 11:29
Nerozumím sportům, nedovedu odhadnout, kdo zvítězí například v hokeji (tam mám jen vlastenecké cítění), ale vždy jsem odhadnul vítěze v politice. Že Brexit projde, byť o fous, že Macron v prezidentské volbě porazí Marine le Pen, že zvítězí Trump nad Clintonovou.

Ale nedělám to podle toho, zda si ten výsledek přeji či nikoliv, tak nějak mi intuice poskládá. Macrona jsem si nepřál, ale to bylo jasné, Brexit i Trumpa jsem si rozhodně přál, byť tuším nikdo jiný s tím u nás nepřišel…

Letos jsem si řekl, že bych měl vsadit na Piráty. Odhadnul jsem před rokem, že vyhrají komunální volby v Praze a intuice mi říkala, že jsou natolik antibabišovsky krvežízniví a udavačsky odporní a fanatičtí a přitom cooloví, že prostě Babiše v těchto eurovolbách malým počtem voličů porazí.

V zásadě je nenávidím a pokládám je za společenské zlo, ale to nic nemění na tom, že jistě mají svou sílící oporu u lidí podobného typu. A na rozdíl od ošoupané a nudné ODS to pro učitý typ voličů mají jednoznačně v sobě…

Částečně by vítězství nad ANO potvrzovalo i to, že v posledních třech měsících podle Politica.eu, Piráti rostli, byť mírněji než SPD, zatímco ANO i ODS dramaticky klesaly.

V Evropském parlamentu samozřejmě budou jako kůl v plotu, protože se tam maximálně dostane 5-8 poslanců stejného liberálněextremistického zaměření. |Ale křik v našich médiích budou dělat veliký.

No jestli fakt zvítězí, dostanu vztek na tu svou lenost, že jsem to nešel vsadit do nějaké sázkové kanceláře (byť s tím nemám zkušen osti)

Člověk má své koníčky zúročovat.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Roland Olbert

ABY voliči Pirátů dospěli, k tomu potřebují z mého pohledu  ještě další  3-4 roky. PROČ ? 

I ten blbý, zglajšaltovaný volič v sousedním Německu, poznal už před  4 roky, že tato chátra, podporována extrémní levicí, konkrétně  Antifou, nepřinese občanům Německa NIC nového. Proto se už před zmíněnými 4 roky propadli do politické bezvýznamnosti, což ale dohánějí svou agresivitou, prioritně  vůči tzv. pravici a všemu pravicovému.

Většina voličů Pirátů v ČR zřejmě vůbec netuší, co vlastně Antifa je a jak  úzce  spolupracuje  se stranou , která se aktivně podílí  na likvidaci české státnosti.

Zvlášť  lidsky odpudivý šéf této partaje, zabalen do vlajky Antify v jakémsi pochodu, je toho názorným příkladem...