Ladislav Žák: Proč…?!?

žák ladislav
12.3.2018 07:26
Obraz společenského a politického dění v naší zemi u mě vyvolává řadu otázek, které, jak už to tak u otázek bývá, začínají kouzelným slůvkem „proč“. Omlouvám se všem, pro které to otázky nejsou, kterým je to prostě jasné jako facka.

Proč celá politická scéna bez výjimky tak usilovně zvyšuje obecnou naštvanost lidí…?!?

Proč se tak úporně mávalo a mává kartou „Ondráček“, když je patrné, že to vyhání lidi do ulic…?!?

Proč byl ze strany KSČM tak úporně navrhován a proč byl najednou tak zčistajasna zvolen a po demonstracích odvolán…?!?

Proč nikdo nejde s ANO do vládní spoluodpovědnosti, když je jasné, že vláda vládne nejen bez důvěry, ale i bez každodenní kontroly, jaksi tiše a hlavně v řadě ohledů vysoce efektivně…?!?

Proč si tradiční strany myslí, že se k nim voliči vrátí tak nějak sami od sebe, i když se chovají vysloveně hloupě a odpudivě a programově jsou prázdné…?!?

Proč se netradiční strany a hnutí chovají tak, že budou brzo celkem tradiční…?!?

Proč tradiční strany spoléhají na to, že Babiše a ANO smetou prostřednictvím nejrůznějších iniciativ a petic sami občané, když výsledkem jejich úsilí mohou být v demokracii pouze nové demokratické volby.

Proč je poslancům jedno, že jimi stále více lidí v podstatě pohrdá…?!?

Proč poslanci tak ostentativně pohrdají lidmi, občany voliči a osudem celé země…?!?

Připouštím, že se na tyto otázky dá odpovědět tak, že nejen vedení politických stran, ale i poslanci jsou prostě jenom nenažraní hlupáci, kteří u koryta ztratili přirozenou plachost. Ale jsem přesvědčen, že tak jednoduché to asi nebude…

 

 

 

ladislav-zak
Krizový manažer. Absolvent Fakulty strojního inženýrství ČVUT Praha a Právnické fakulty Vysoké školy privatizace a podnikání v Moskvě. Další studia na MFF UK Praha, VŠST Liberec, doktorandské studium ČVUT a vědecká aspirantura na Vysoké škole privatizace a podnikání v Moskvě u profesora Vitalije Koškina.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

,, Máloco bývá tak pečlivě zorganizované jako takzvaná spontánní vzpoura."

                                                                                           Karel Čapek.

  Na většinu otázek, zde autorem kladených, existuje jednoduchá odpověď. Protože naši vrcholní představitelé v neutuchajícím boji o koryta se již naprosto utrhli z pomyslných řetězů.