Lubomír Man: Spravedlivě po ušách ČSSD

Lubomír Man
21.10.2017 19:29
Spravedlnost dostihla současné vedení ČSSD - a to za zradu, protože to, co provedl Zaorálek - před volbami 2013 úhlavní nepřítel amerického radaru v Brdech a po volbách velký přítel USA i fašistické vlády na Ukrajině a naopak velký nepřítel Ruska - byl veletoč, který národ prostě nedokázal strávit. Škoda, že si tohle současné vedení ČSSD nedokázalo uvědomit.

Uspokojuje mě, a to nadmíru, neúspěch TOP09. Jako kdyby spravedlnosti trvalo sice až příliš dlouho, než si na darebáka došlápne, ale nakonec se přece jen pochlapila a svému právu potrestat zlo dala volnost. To jsem si poznamenal ještě před sečtením Prahy. Závěr nechť si čtenář udělá sám. Takže v parlamentu Kalouska zase uvidíme a neustane i jeho věčné účinkování na obrazovce ČT.

Méně mě uspokojuje výsledek lidovců a STAN. Kdyby volby vystavily stopku i jim, byl bych z výsledkem voleb vcelku spokojen. I když celková porážka levice člověka levicového pochopitelně mrzet musí. Ale jak už jsem uvedl, ČSSD jí šla jakoby sama a dobrovolně vstříc. 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Roland Olbert

Morální profil ministra zahraničí  ČR

vystihl autor článku stručně a výstižně.

Sotva se najde člověk, tak lidsky odpudivý, 

ale je  smutnou realitou, že ve svém konání není zdaleka osamocen.