Vemte ihned Kalouska do vazby

obrazek
31.3.2020 10:43
To s čím přišel, už je teroristický útok. A víme, že je v poslední době čím dál tím více agresivnější. Tři revolvery a útok na vládu? Ať nikdo potom neříká, že to nemohl tušit. Policejní prezident by už dávno měl jednat. A Hamáček jakbysmet.

Trestní oznámení samozřejmě podám. Ale známe ty procedury. Než to někomu přidělí, může být povražděno několik ministrů. Jedné poslankyni neprojde slovní hříčka na invazivní druh rostlin a Kalouskovi projde, že chce vyvraždit vládu.

Varuji i premiéra. chce se každému zavděčit. Ale tady se bojuje proti šílenci. Národ by mu zatleskal.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

Já jsem přesvědčen, že Kalhousek patří do nemocnice. Jako pacient psychiatrie.

cernik

Já se obávám, že kvůli nemalé etylizaci
asi nezabírá viagrizace

 

Jiří Volný st.

Celá taškařice a výrok pana Kalouska je podmíněn situací, při které by pravomoce parlamentu, pro indispozici, přešly na vládu a následně, opět například pro zdravotní neschopnost,  přešly na premiéra. Jako zastánce svobody slova, v nejširším možném významu, nevidím možnost, že by k procesu s Mirdou Kalouskem vůbec došlo. Navíc dotčený politik by takovou možnost uvítal s neskrývanou radostí, neboť by se octl v záři reflektorů a to potřebuje jako narkoman drogu. 

Už se objevily úvahy o tom, do které řady ozbrojeného odporu by se jmenovaný postavil a zda by potom nepotřeboval vyměnit prádlo. Nejvíce jsem se ale nasmál zdůvodnění zatím neviditelného ministra obrany Metnara. Proces, který vyústil v jeho problematické prohlášení, započal už v roce 2005 usnesením vlády a byl akcelerován v roce 2015 úkolem vlády. Podíval jsem se do kalendáře a utvrdil se v tom, že máme skutečně rok 2020 a "mírně se podivil" neuvěřitelnému pracovnímu tempu na Ministerstvu obrany.{#emotions_dlg.sealed}