Z Vrabela vyrůstá revoluční tribun

vyvadil ilustrace
22.11.2022 12:34
Jsem příliš starý na to, aby ještě někoho z politiků obdivoval. Mnozí mě zklamali včetně našeho prezidenta, kterého jsem po dvakráte z přesvědčení volil a na politickém úhoru budoucích perspektiv člověk vidí toliko fanatické válečné štváče Fialu a spol, kteří se bohužel až překvapivě drží a například podle Poll of Polls Politico.eu má SPOLU stejnou podporu jako ANO.

Ani se nedivím, ANO samozřejmě by řešilo dnešní problémy zřejmě úspěšněji a Babiš by v oblasti ekonomicko-sociální byl rozhodně lepším premiérem než Fiala, ale v oblasti zahraniční politiky, jasného uchopení války proti Rusku se chová typicky jako bázlivý králík.

SPD se samozřejmě snaží, ale je zatížena tou typickou hysteriodní rétorikou, kdy Okamura neumí do šíře a věcněji rozvinout jinak naprosto správné myšlenky.

Přesto samozřejmě držím jak ANO, tak SPD palce, ale tak trochu se mi jeví už vyždímaní, zatímco Fiala a spol. ve svém podněcování k útočné válce proti Rusku je nadšený, triumfující a pro svou část voličů skvělý.

Podařilo se mu, tak jako v zásadě všem současným západním politikům vnutit lidem mantru, že za všechno může Putin, a za ty naprosto idiotské sankce. A na této vlně zdolává všechny oprávněné útoky na svou neschopnost. 

I proto doufám, že ho policie a spol. nezlikviduje.

Nebyl jsem na žádné Vrabelově manifestaci, ale na tu lednovou u příležitosti úmrtí Jana Palacha určitě půjdu. Nelze  připustit, aby progresivistická Černochová, která to udělala již v minulosti, že si ho zcela přivlastnila, aby z něho udělala bojovníku proti komunismu, zatímco on bojoval naopak za to, aby myšlenky Ledna 1968 se nadále prosazovaly.

Asi tak.

 

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.