Že najednou Petříček chce pokorně jednat s Ruskem…

vyvadil jiří nový
5.5.2020 17:43
Přiznávám, že jsem se těšil na dnešní schůzi Poslanecké sněmovny, na které předsedkyně TOP 09 Pekarová výhružně avizovala, že bude chtít navrhnout odvolání Vojtěcha Filipa z funkce 1. místopředsedy Poslanecké sněmovny.

Ještě minulý týden burácel sociálnědemokratický klon topkaře Tomáš Petříček  jak se postavíme Rusku při překrucování svobody slova, čímž měl na mysli českou verzi Skripala o utajeném ruském agentovi, který bedlivě sledován BIS  přivezl z Ruska ricin, aby zavraždil naše udatné liberálněnacistické politiky Koláře, Hřiba, Novotného.

V mnoha alternativních redakcích vyšlo mé trestní oznámení proti   Ondřej Kundrovi,  redaktorovi týdeníku Respekt, Tomáši  Petříčkovi, ministru zahraničních věcí  a  Týdeníku Respektu ve věci zločinu šíření poplašné zprávy, kde jsem na závěr  mimo jiné navrhoval i vazbu pro jmenované, protože je  nepochybné, že ve své že záměrně budou ve své činnosti pokračovat.

To trestní oznámení nejenom, že jsem odeslal na Městské státní zastupitelství, ale informoval jsem o něm   i všechny poslance Poslanecké sněmovny.

Dnes   jsem čekal na zařazení jednacích bodů sněmovny. Bylo dobré, jak naše rusofóbická média už předem avizovala útok celé opozice proti Rusku. Úder a podobně…

Předsedkyně TOP 09 Pekarová se snažila. Jen si nikdy neuvědomuje, že je vážný nepoměr mezi její  droboučkou postavičkou a pokusy vyznívat významně či dokonce hrozivě. Je směšné ze své podstaty, tak jako její celá strana.

A potom přicupital ministr zahraničních věcí Petříček, omluvný úsměv od ucha k uchu a že poprvé v historii bylo vyvoláno jednání aby se sešla komise a probrali  problémy a že prosím, aby byla dána šance pro diplomatické jednání.

To to trvalo…

Návrh Pekarové na zařazení bodu o narušování suverenity České republiky ze  strany Ruska, nebo jak ta pitomost zněla, získal trapných tuším 46 hlasů.  Samozřejmě jen demožumpa a ani ne celá.

Ale teď vážně, přátelé. Ne koronavirus, ne ekonomická krize, to všechno zvládneme, ale zatím to nevypadá, že zvládneme v Evropě naprosto neznámý u mainstreamových politiků tzv. nástup fašismu.

 

 

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Jiří Volný st.

Diskuse k výroku primátora Hřiba, například na Novinkách se objevila stanoviska "předních" historiků a vyvrcholila názorem, že maršála Koněva zachránili Vlasovci! Údajně tím, že nemusel dobývat v Praze dům od domu. Bylo zdůrazněno, že v Praze zahynulo jenom 30sovětských vojáků a pouze deset v důsledku bojové činnosti ustupujících Němců. Má to stejnou vypovídající hodnotu jako informace, že při osvobozování západních Čech byl Němci zabit pouze jeden Američan. 

O dohodě mezi ustupujícími Němci a Českou národní radou se hovoří jako o kapitulaci Němců. Podstatou dohody byl volný odchod Wehrmachtu a SS na západ s tím, že zanechají v Praze těžké zbraně. Osobně se domnívám, že odjeli na všem, co mělo kola, pásy a zbytek pohonných hmot. 

paysan

Stalo se i na truc natěšených médií, které se nemohla dočkat poslaneckého lynče Ruské federace. Jedna z představitelek tohoto mediálního proudu mne dnes v rádiu přesvědčila, že blbost a ideologická zpracovanost dnešní mladé generace skutečně nezná mezí. Ona redaktorka, když hovořila o dislokaci jednotek Rudé armády na Moravě v čase povstání uvedla , že "Ukrajinci v řadách Rudé armády byly tehdy ještě daleko!"

Tak tohle mládí nám říká, jak si vykládat historii...