Ať si Chvilkaři klidně zprivatizují i 17. listopad… Dnes už je jen jejich

vyvadil jiří nový
22.8.2019 12:57
Vůbec jsem včera nesledoval exhibice chvilkařů v rámci jejich protizemanovské a protibabišovské akce. Pravda je, že ke kávě ráno jsem si prolítnul portály a byly tam výživné zobrazeninky červených trenýrek s jakýmsi heslem, že trenýrky zmizely a hovno (zřejmě byl nastíněn pan prezident) zůstalo. A symbolická byla rovněž fotografie sestry vrahů a teroristů Zdeny Mašínové, která oslavovala chrabrost svých krvavých bratrů, k níž se s vděčností naklání Vrchní Chvilkař Minář.

Těch vulgárních nápisů bylo mnoho, ale když jsem dorazil po ranním zaplavání v Podolí do kanceláře, nikde nic. Zřejmě si i redakce uvědomily, že i když těm urážlivým útokům proti prezidentovi a premiérovi tleskají, přece jenom to narušuje fikci o láskyplném a humánním profilu této elity ulice … a provedli cenzorní zákrok.

Protože nejširší a úplný videozáznam uvedl portál Sputnik. Mimochodem je vtipné, jak transparentní je tento údajně dezinformační portál, bez problémů připouští, že demonstrantů bylo poměrně hodně. Ano podporu těch 25 - 30% stoupenců demobloku mohou mít.

Co je ale důležitější. Chvilkaři představují dnes extremistickou liberálně – havlistickou pouliční guerillu, která opakovaně chce rozvracet veřejný pořádek a vyvolávat celospolečenské napětí. Vždy uchopí nějakou událost a politicky ji zaměří proti prezidentovi, premiérovi, ve prospěch politického „demobloku“, ve prospěch EU či NATO. Ani náznakem si nevezmou téma okupace Československa hitlerovskou armádou. To je téma zcela nevhodné. Chvilkaři podporují sudetské Němce, znovu zavedli pojem Sudetenland a dokonce někteří z nich si možná myslí, že Hitler správně na Čechy zaútočil, protože sice nesměle, ale přece uzavřeli v roce 1935 smlouvu o spolupráci se Sovětským svazem.

Doba už vůbec je převratná a primátor Hřib (Piráti) přišel na skvělý objev, že Rudá armáda vůbec Prahu neosvobodila. Praha se prostě osvobodila sama. Je to takový objevitel, že od toho už je jen krůček ke konstatování, že těch 150 miliónů padlých rudoarmějců na přelomu roku 1944-1945 na naše území, se možná postříleli jaksi z nudy sami…

Budete se divit, 30 let od převratu v listopadu 1989, který nebyl ničím jiným než barevnou  revolucí, financovanou od počátku Sorosem, který vsadil a dlužno dodat, že ze svého pohledu úspěšně na Václava Havla, člověk přestal mít nějaký kladný pocit. A poslouchat fráze o třiceti letech svobody,  když vidíme, že svoboda platí jen pro ty privilegované menšiny umělců a novinářů, kteří námi obyčejnými lidmi opovrhují, nadávají nám a jsou sprostí, je trapné.

Ano, ti jsou svobodní a mohou mít důvěrně pocit, že mohou naprosto všechno. Jsou to zpravidla privilegovaní umělci, jejichž umění  je už takřka nulové. Ale směřují správným světem. A tak znovu režim převrátil a mnozí z těch, kteří si nemohli poskakovat před rokem 1989 si nemohou poskakovat ani dnes.

Ať si ty privilegované a sprosté Chvilky ten 17. listopad klidně vezmou.  Umějí  jet po vlně podpory západních centrál, tajných služeb  a nejrůznějších neziskovek. Tito  zvítězili. Většina z nás prohrála.

 

 

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.