Facebooku zablokoval nový rozhovor s Trumpem

trump rozhovor
1.4.2021 20:33
Snacha bývalého amerického prezidenta Lara Trumpová informovala, že její rozhovor s Donaldem Trumpem byl odstraněn z jejího účtu na na Facebooku. Zveřejnila také maily, které ji společnost zaslala. Hrozí v nich, že její účet bude zablokován, jestliže bude nadále zveřejňovat obsah s „vyjádřeními Trumpa".

Společnost  Marka Zuckerberga odstranila rozhovor, který bývalá televizní producentka, spolupracovnice stanice  Fox News vedla pro program „The Right View”. Mluvčí  Facebooku přiznal, že video bylo zablokováno z důvodu časově neomezené blokace  Donalda Trumpa v této společenské síti.

Lara Trumpová také publikovala zprávu, ve které je informována, že obsah, ve kterém je slyšet hlas bývalého prezidenta USA nejsou v současnosti na Facebooku a Instagramu povolené.   Facebook také varuje, že i v budoucnosti budou podobné posty odstraňovány a na účty, na kterých budou umístěny, budou uplatněny restrikce.

„Jsme o další krok blíž k vizi z Roku 1984" George Orwella, napsala Laura Trumpová. Současně také zveřejnila odkaz na síť   Rumble,  kde je v současnosti rozhovor zveřejněn (ZDE).Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.