Ameriku už snad nemá smysl sledovat

vyvadil jiří nový
30.6.2020 11:58
Takový rozvrat morální, zdravotnický i politický nemá ve světě obdoby. Nárůst nakažených koronavirem je cca o 45 000 lidí denně, boj proti rasismu se převrátil v davovou psychózu a hlavním nebezpečím se naopak stává černošský rasismus, nejvíce pěstovaný kulturními i intelektuálními elitami.

Jen cca 20 procentům lidí vadí násilné  útoky černochů na policisty, zatímco přes 60  procent stále je přesvědčeno o brutalitě policistů proti černochům, za rasistické se pokládány už i případy, kdy bělošský kuchař vaří cizokrajné jídlo. Matematika je také rasistická, Rabování nárůst zločinnosti, znásilňování jsou na denním pořádku. A sochy padají jako hrušky ze stromu. Do toho všeho se šíří nesmiřitelná politická nenávist demokratů proti republikánům a naopak. Média už pomalu čtyři roky tuto atmosféru nepříčetné politické nenávisti jen posilují.

A tak zatímco naše pravice varuje před Ruskem a Čínou a chce na Západ, jsou Rusko a Čína z tohoto pohledu vlastně poklidným přístavem, který by pro svět měl být příkladem.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Práve naopak. Dnes viac než v minulosti treba Spojené štáty pozorovať. Prečo ? Lebo dodnes deň sú " vzorom " pre našich politikov a obyvateľstvo. Uvidíme, či sa budú po USA opičiť, alebo zazvoní budíček v hlavách Európanov. Na zobudenie sa z hypnózy je už aj tak 5 minút po dvanástej.