Blahoslavený chudý duchem – Tomáš Petříček…

petricek 22
15.2.2021 21:31
Byl jsem kdysi poslancem i senátorem za ČSSD a to za časů velikánů Miloše Zemana i Jiřího Paroubka. Vím, nejsem už několik let členem této strany, protože mě odpudil styl Bohuslava Sobotky a já odešel Řeklo by se tedy, že mi do toho nic není, ale přesto.

Nejhorší ministr zahraničních věcí v dějinách samostatné České republiky, rozhodně horší i než kníže Schwarzenberk  se chce stát předsedou ČSSD.

Portál iDnes obratem přinesl kladné ohlasy na tuto zprávu. Šmarda, Netolický…

Jedno eso za druhým , jeden „topkař“ za druhým…

Na jiném místě jsem včera uvedl, že by Babiš měl požadovat na prezidentovi odvolání Petříčka z funkce ministra zahraničních věcí, protože díky své protiruské a protičínské politice může zbránit, že na rozdíl od Srbska či Maďarska nedostaneme tolik žádoucí vakcíny.

Nuže, chce-li ČSSD definitivně zakončit svůj politický osud, ať si ho za předsedu zvolí.

Komu není rady, tomu není pomoci.

 

 

 

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Loskot

Pane Vyvadile. A co takhle znovu vstoupit do ČSSD a něco pro její změnu dělat. Všichni normální ví, že Petříček není typ na předsedu, ale kritiky povětšinou bývalých členů o tom jak je ČSSD strana k ničemu už trochu štvou. 

Lídři se nerodí ze dne na den, i v zemích EU na tom soc.dem, není nijak oslnivě. A to nemluvím o Polsku a Maďarsku, kde levice šla do kopru úplně. Na Slovensku se SMER také rozprchl na dvě strany. 

paysan

Ještě dodatek celé té taškařici:

https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Petricek-v-haji-Ani-prazska-CSSD-ho-nechce-Hamacek-to-nevedel-A-ted-ma-jet-mimo-Prahu-654143

paysan

Další hřebíček do vbolební rakve ČSSD! A to i v případě, že zůstane jen u této, v realitu nepřeklopené, kandidatury. Stačí, že ten chlapec má vůbec nějakou stranickou podporu k tomuto kroku. ČSSD se tímto stává absolutně nevolitelnou!

putzlacher

Neuvěřitelné, neuvěřitelné, neuvěřitelné ...

Fagan

On tento chudáček se zřejmě domnívá, že jej bude volit pravice. Od sociálních demokratů má dále než od CIA, u které zřejmě slouží i s Hamáčkem, avšak Hamáček asi pro USA dělá málo.