Erdogan v pasti

uzunoglu
15.12.2017 14:59
Každá aféra udeří na tureckou ekonomiku smrtelnou ranou, a ty mohou nejen Erdogana, ale s ním i celé Turecko, položit Máme si přát, aby Erdoganův Alláh v marasmu, do kterého se sám dostal, ho neopustil?

Bývalý bezpečnostní poradce Bílého domu Michael Flynn, tak jako turecko-iránský psychopaticky "miliardář" Zerrab, o kterém jsem před nedávnem opět psal, se dobrovolně stal svědkem při vyšetřování vedeném vyšetřovatelem Robertem Müellerem a začal vypovídat či přiznat kde a jak v minulosti během vyšetřování lhal a nevzpomněl přiznat, že dostal 500.000,- USD jakou zálohu od jistého tureckého "podnikatele" jménem Ekim Alptekin z Holandska.

Mezitím vyšetřovatelé vědí, že tyto peníze pro Flynna přišly na účet toho tureckého "podnikatele" dle všeho z Turecka z tzv. krytého státního účtu, kterým disponuje Erdogan. Proslýchá se, že tyto peníze dostal Flynn za to, aby údajně zorganizoval únos bývalého nejbližšího přítele, který se kvůli boji o moc stal nejnenáviděnějším nepřítelem Erdogana, to jest Gülena, žijícího v USA.

Obsah celé výpovědi Flynna ještě není veřejnosti dostupná, ale jen prozatím.

Jestli se potvrdí, že Flynn tyto peníze dostal za organizaci únosu, dostane tím Erdogana (ale možná už dostal) do pasti, ze které v kombinaci s tím, co vypovídá Zerrab u soudu před porotou, "jen tak" se nedostane! Asi ta červená karta pro Erdogana skutečně někdy přijde!

Každá taková aféra udeří na tureckou ekonomiku smrtelnou ranou, a ty mohou nejen Erdogana, ale s ním i celé Turecko, položit! Což je dle všeho už dlouho naplánováno, byť se zádrhely, které realizaci poněkud posunuly!

Máme si přát, aby Erdoganův Alláh v marasmu, do kterého se sám dostal, ho neopustil?

uzunoglu
MUDr. Yekta Uzunoglu (1953) je kurdský lékař a podnikatel s arménskými kořeny. Mimo svých profesí se celoživotně angažuje jako kurdský aktivista, spisovatel a překladatel: Je například autorem překladů částí Bible a děl Karla Čapka do kurdštiny V roce 2006 obdržel cenu Františka Kriegla.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

opatovice328
Pane Yekto, víte, že je to všechno lež, co tady povídáte, pana Zerraba si koupilo CIA za peníze, a co za to berete vy jako agent od CIA? Ta vaše zoufalá snaha zde dělat pořád pro-americkou propagandu, fuj. Vy víte dobře, že ten, kdo se snaží, aby válka mezi Turky a Kurdy nevyhasla, že je USA, vy dobře víte, kdo nechal roztrhat 35 Kurdů z vesnice Uludere https://en.wikipedia.org/wiki/Roboski_airstrike Američané tehdy za doby tzv. Erdoganova Acilim navedli pozdejší pučisty proti Erdoganovi ze vzdušných sil na kurdské vesničany, jen aby se válčilo mezi Kurdy a Turky dál. Pokud se nemýlím, vy jste v ČR jako host, by byste se měl zdržet dělání škod tomuto národu ve prospěch USA, a nebo odtud vypadnout. Erdogan posbíral v Turecku za téměř rok a půl tisíce amerických agentů CIA, kdyby se podařilo to samé u nás, skončily by proti-Zemanovské demonstrace. Za poslední rok, kdy agenti CIA vesměs v Turecku bručí v base, nebyl v Turecku žádný teroristický útok (od diskotéky Reina). Takže doporučuji, pane Yekto, zdržte se své CIA propagandy, když jste někde host.