Huawei: Kolaboranti s cizí mocí se obnažili

valenčík radim 11
26.12.2018 01:22
Premiér Babiš zdůraznil, že nedávno vydané varování příslušného českého orgánu týkající se čínských firem Huawei a ZTE nepředstavuje stanovisko vlády ČR.
Unáhlené rozhodnutí o stahování produktů Huawei ve veřejné správě bylo způsobeno zavádějícím varováním a Bezpečnostní rada státu již vydala prohlášení poskytující objasnění této situace. Česká republika vítá zahraniční firmy včetně čínských, aby v Česku investovaly a působily, a bude jim vytvářet dobré podnikatelské prostředí.
 
Doufám, že alespoň přímé finanční škody uhradí ti, kteří je způsobili.
 
Doufám, že se neprokáže spojení těch, co "unáhleně reagovali", s těmi, kteří na prodeji vyřazovaných produktů Huawei vydělali.
 
Pozitivum: Kolaboranti s cizí mocí se obnažili v plné jejich prostituční jandovské nahotě.
Radim Valenčík
Vysokoškolský učitel - Vysoká škola finanční a správní, první soukromá ekonomická univerzita http://radimvalencik.pise.cz/

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

,, Leť myšlenko na křídlech zlatých ..."

                                        Temistokle Solera - operní libretista .

   Co se vlastně nachází na místech tam kde kdysi stával Babylon ? Můžeme si domyslet, že poušť a vybrakovaná muzea žoldáky od USA imperialistů a jejich společníků. Naprostou většinu tehdejších mesopotamských zikkuratů již odvál čas, toliko zmatení jazyků nejen přetrvává, ale  dále se prohlubuje, včetně míst kde se tohoto času rozprostírá středoevropská kotlina. Zvláště se jedná o obojetně rozplizlá stanoviska naší velmi drahé žlutěřepkové babišovské vlády. Jak jinak ovšem vlastně lze ve zdejším kocourkovsky absurdním absurdistánu, v němž kdysi levice podporuje a toleruje vládu jednoho z nejachamtivějších oligarchů.