Ivan Savronov, agent České republiky? Proč ne?

vyvadil jiří nový
17.7.2020 07:51
Jak známo, jsem zakladatel skupiny Přátel Ruska v České republice a naše skupina čítá přes 20 000 členů. Ale to samozřejmě neznamená, že bych nectil naše národní zájmy. Československo bylo, jak známo, velmi úspěšné při špionážní činnosti proti tehdejšímu protivníkovi, tj. Západu.

Nejsem odborník na tyto věci, ale rád si pročítám sem tam historii oněch akcí. Objevení tajných dokumentů SS v Černém jezeře si, byť mi muselo být jen pár let dodnes pamatuji…. A byla to vynikající špionážně propagandistická akce, která v SRN způsobila, že byla prodloužena lhůta o promlčení nacistických zločinů.

Budete se divit, mně kupodivu i posílilo vlastenecké sebevědomí, že nedávný poradce šéfa Roskosmosu byl aktivní ve prospěch našich tajných služeb. Snad poprvé, kromě nudných pravidelných zpráv se ukázalo, že jsou k něčemu. Co mě samozřejmě vadí, že se neobjevil žádný případ špionáže ve prospěch CIA v USA. To bych možná i změnil názor na Koudelku a jeho manšaft. Tak jako CIA je aktivní i u svých spojenců, měli bychom stejně postupovat i my.

Abych byl upřímný souhlasím s těmi, kteří tvrdí, že odkrytí této události může mít souvislost se selháním na české straně při odstraňování pomníku Koněva, vybudování památníku vlasovcům a hlavně trapném vypovězení dvou  ruských diplomatů, a to i pachatele i oběti z České republiky po mediálním atentátu Ondřeje Kundry. Ne ovšem proto, že by si to Rusové vycucali z prstu, jako spíš proto, že odhodili zábrany a řekli si: Když Vy takto, tak my takto…

Ivanu Savrovonovi přeji spravedlivý soud a případně, pokud bude uznán vinným i spravedlivý trest. Velezrada je hold velezrada a po celou historii světa na Západě i Východě byla tvrdě trestána. Má štěstí. Trest smrti mu jako Mata Hari nehrozí. A jednou možná bude psát paměti.

Gratuluji své vlasti, že konečně asi tak po třiceti letech tajné služby něco udělala. A gratuluji Rusku, že tak skvěle zareagovalo. Mám rád svoji vlast a miluji Rusko.  Kdo zrazuje svou vlast musí umět trpět. Je to mladíček tuším 27 let. Alespoň získá pro své další reportáže nové inspirace.

 

 

 

 

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

rezjir10

Jenom je divné, že pokud byl Savronov tak profláknutý, že ho Rusové nezačali zásobovat dezinformacemi, které by zmátly NATO.