Je v pořádku, že rovněž Putin obratem pozastavil smlouvu o raketách středního doletu…

vyvadil jiří nový
2.2.2019 18:13
Víme, že Trump chce prostě zrušit všechny možné smlouvy, počínaje obchodními, ekologickou a nyní o logicky smlouvou o a raketách středního doletu.

Když člověk poslouchá žádostivost polského ministra zahraničních věcí Jacka Czaputowicze , který se jako malé dítě těší, že v Evropě budou rozmístěny americké rakety s jadernými hlavicemi, protože Rusové přece rozumí jenom síle, nebo když člověk vnímá krokodýlí slzy našeho Petříčka, který už připravuje půdu k obdobnému kroku, jen k tak ostrému vyjádření nemá s ohledem na nálady obyvatelstva odvahu a díky své politické rusofóbii se diví, jak mohl Putin smlouvu vypověděl a podobné křeče zaznamenáváme od kancléřky Merkelpové, která ani na vteřinu nepochybuje o tom, že je Rusko odpovědné za porušení smlouvy a chce udělat vše pro to, aby kanál s Moskvou nezanikl.

Momentálně z toho není třeba dělat hned tragédii. Jednu logiku to má. Dnes Čína, Pákistán, ale možná i Francie či Velká Britániemá tyto zbraňové systémy a bylo by moudré je zahrnout do smluvního systému.

Jen si nesmíme nechat namluvit od jestřábů z NATO, že je to vina Ruska…

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.