Je to vítězství Česka, vítězství Babiše, propadák naší odpudivé opozice.…

jourová ateo
10.9.2019 13:20
Čeští šakalové, lháři a udavači zuří. Babiš podle nich měl být v Bruselu naprosto prokletým předsedou vlády, kterého každý pokládá za nevěrohodného. Vždyť je přece tady stíhán! A taky ten Olaf do něho šije…

V zásadě podle představ našich Zdechovských, Fialů, Bartošů či Kalousků tam Jourová měla mít právo jen vytírat chodby.

Fakt nezapomínejme, jak Babiš coby šéf V4 svrhnul variantu inkvizitora Timmermanse coby předsedy EK, který by celou V4 prostě zlikvidoval.

Když Zdechovský, jeden z předních udavačů na českého premiéra v Bruselu, opakovaně tvrdil, že s Babišem se prostě nikdo nebaví, protože je to vlastně kriminálník a držel palce Timmermansovi a Oetingerovi, ať nás zničí, teď najednou zcela obrátil a tvrdí, že nikdo by post právního státu nechtěl.

No ten Timmermans ba se za ním plazil po kolenou, protože mu toto inkviziční téma dodalo prestiže.

Zcela na rovinu ty fantasmagorická tzv. ekonomická portfolia si normální člověk ani neumí přeložit. Je to faktický blábol. A už vůbec nevím, co by mělo být tím silným ekonomickým portfoliem. Nevím, který z těch nic neříkajících blábolů může být silný.

Žádný.

Ale po zkušenostech s inkvizitorem Timmermansem víme, že dodržování právního státu a transparence je svým dopadem v dnešní době tím porfoliem nejrazantnějším. Je skvělé, že jsme mu ho vyfoukli. Alespoň nebude už nikomu škodit.

Já vím, bude šílenec přes životní prostředí. Ale to se nějakým způsobem může usměrnit.

A teď pojďme dál…

Rád požádám paní Jourovou o přesný rozpis okruhu působnosti jejího portfolia.

Nedovedu si představit, že do právního státu, nepatří policejní násilí, předstižné vazby bez souhlasu soudu, týrání, kterých jsme svědky ve Francii či Španělsku.

Řadovému občanovi i u nás by jistě bylo jedno, kdyby se zkrátil služební věk soudce na 65 let. Je dnes i u nás 70 let, ale v podstatě už jsou to senilní vykopávky. Jistě mohou mít moudrost třeba pro vstup do politiky, ale jejich rozsudky už jsou otřesné. Nevím, v čem byla a je reforma soudnictví v Polsku tak špatná.

Ovšem násilí na „demokratických žlutých vestách“ ve Francii, vydloubané oči a useknuté ruce, případně hodiny klečících mladíků kdesi za rohem, to podle mne je trestuhodné.

Bude očekávat od paní Jourové, že bude soudit padni komu padni.

Buď pochopí, že tento rezort je možná nejdůležitější pro srovnání všech zemí od Portugalska po Rumunsko a nebo ať se jednoho dnes ani do Česka po skončení mandátu nevrací.

Ať tak či onak. Babiš se ze všech premiérů V4 ukázal jako nejproduktivnější a ať už dnes ještě někdo cekne, že Česko je kvůli němu vnímáno, jako nedůvěryhodná země.

Takového člověka vynesme v zubech.

 

Ilustrace: Koláž ateo.cz

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

     Za několik dnů nám skončí i letos opět poněkud až moc parné léto. Asi měsíc však bude ještě přetrvávat letní čas, který zřejmě naši aktuální soudruzi EU podědili po soudruzích z reálného socialismu, kteří alespoň trvání této naprosté stupidity ohraničili koncem léta.Současní vysoce iniciativní EU soudruzi nám však tento čas, v němž poručíme nejen větru a dešti, prodloužili až do konce měsíce října. O vskutku podivuhodných myšlenkových pochodech nám nyní vládnoucích soudruhů z Bruselu a potažmo jejich vedoucích z Německa již svědčí skutečnost, že jim vadí právě jen střídání normálního a zavedené vyslovené debility letního času, ale sama tato hloupost jim jaksi nevadí. Například aktuálně o cca šesté hodině ranní musíme vstávat do tmy, když dle přirozeného času by nás potěšilo světlo vycházejícího slunce. Umělý konstrukt těch, kteří míní poručit větru i dešti ze strany našich vládců z EU tedy nebyl jaksi zrušen jako naprostá hloupost proti běhu přírody, ale bylo ponecháno na libovůli jim podřízených států, aby si sami zvolili jaký čas chtějí. Zajímavé. U banánů, žárovek, vysavačů a potožmo jiných produktů, musíme respektovat nařízení našich naprosto pofiderních vládců, ale zde se nechává prostor pro libovůli. Jelikož se můžeme nadít jak celá věc dopadne můžeme  radostně očekávat, že po celé roky až do brzkého zániků namyšlené EU atlantické civilizace, nám bude platit uměle zavedený letní čas, který nám vyvolí naši aktuální protektoři z Německa, jemuž se naše vedení státu tak přespříliš zdvořile a očividně, uchoslyšně klaní. Takže v prosinci když se probudíme ráno o deváté hodině bude jěště tma. Lidé si  tak přece možná zvolí naprosto svobodně v referendu. Takže když lidé v referendu vlastně popřou přírodní zákony bude se jednat o normální stav. Ovšem referendum o tom, zda máme setrvávat například v militaristickém, agresivním bloku NATO, kam nás bez našeho svolení zavlékli naši vládci, jež nutno nazvat pravým jménem jako zaprodance a slouhy mezinárodního imperialismu, nepřichází ani náhodou v úvahu, ale můžeme si svobodně zda chceme letní či normální čas, který většina EU hlupáků nazývá jako zimní. Jak dlouho vlastně ještě ze sebe necháme dělat hlupáky, ohýbající svá flexibilní záda, aby na nás naši vykořisťovatelé mohli štípat své ziskuchtivé dříví?

klokan

    Pane Vyvadile. Velice jste polichotil nám věkově starším občanům, že jste nás nazval, stejně jako starší soudce senilními vykopávkami. Asi podobně jako naši perspektivní ,, Piráti ", kteří navrhují, aby nám byly odebírány řidičské průkazy a nakonec jsme  snad byli odesílání do eutanastistický center ?

Jiří Volný st.

Paní Věra Jourová, která je mi protivná, se stala místopředsedkyní, nikoli výkonnou místopředsedkyní. Jestli se nemýlím, tak devět členů evropské pseudo-vlády má stejnou nebo vyšší funkci. Má jediného podřízeného, tedy belgického kolegu, který pravděpodobně bude výkonným a také hnacím prvkem na bitevním poli právního státu. Očekávám, že až po pěti letech, bude V.Jourová skládat účty, tak zase zbude jenom pokrok-nepokrok ve věci dvojí kvality potravin. Očekávám, že po grilování a v následném hlasování o V.Jourové, nedostane hlas nejméně dvěstěpadesáti euro-poslanců.

A abych nezapomněl, určitě bude jako lvice bojovat za utužení cenzury. To by tak hrálo, aby kdejaký nýmand z provincie, psal o paní místopředsedkyni, že tam, za ty prachy, nic pořádného nedělá.

novotny

V záležitosti Babišem nařčených placených demonstrantů se nedá přehlédnout fakt, že některé nejmenované opoziční strany v rámci politického boje organizovaly ze vzdálenějších míst převoz autobusy na masové akce do Prahy zdarma.