Jednotkou české blbosti je 1 Petříček…

vyvadil jiří nový
29.1.2019 01:04
Režimu Gustáva Husáka se kdysi vytýkalo, jak byl směšný, kdy s velkou pompou přivítal v Československu íránského šáha Réza Páhlavího a jeho režim následně za půl roku padnul. Zpětně vzato, dělal československý režim před rokem 1989 vždy tu rozumnější stranu politiky. Páhlaví měl krutou tajnou policii, ale byl to přece jenom sekulární režim. A jeho pád neočekával půl roku před jeho koncem téměř Nikdo.

Pravicoví či levicoví liberálové v Česku a jinde jsou začasté tak idiotští, že, ač se člověk brání zuby nehty, nemůže nepoužít ostřejší výraz.

Prostě k idiotům typu Farského, jehož strana STAN se zjevně nedostane do Poslanecké sněmovny, ale on tvrdí, že ANO, které trvale osciluje kolem 30 % zanikne , se přisouvá sociálně demokratický idiot č. 1. Tomáš Petříček, který je levicovým klonem pravicového Miroslava Kalouska, který se trápí agresí Ruska, nevím jakou. Pikantní ovšem je, že nezaregistroval, že za dva měsíce jsou na Ukrajině prezidentské volby a jakýsi Klimkin, tedy ještě na pár chvil ministr zahraničních věcí oné země, zcela určitě nebude ministrem a jakýsi Porošenko, tedy ještě chvíli prezident Ukrajiny, nebude prezidentem oné země.

A proto se s nimi stýká a chce stýkat. No blbeček.

Hlupáček Petříček se chce podívat do Kerčského průlivu. Roztomilé. Jen nepostřehl, že tím určitě nenadchne budoucí prezidentku Timošenkovou či prezidenta Zelenského, kteří pokládají akci v Kerčském průlivu jako zjevný předvolební trik současného a odcházejícího prezidenta…

Je to prostě vůl…

Liberální média z něho radostí šílí.

Až na to, že nikdo z jejich žurnalistů to ČSSD, jako vždy nehodí…Jak říkám: Jednotkou české blbosti je 1 Petříček…

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

Ano.

Platí takový bonmot: "Lidi je možné podle obecné vzdělanosti dělit na chytré a blbce.

A podle pracovitosti na lenochy a pilné.

Tím mohou vzniknout čtyři varianty.

TA NEJHORŠÍ KOMBINACE JE PILNÝ BLBEC."

Tady "malý Petr" nasadil laťku opravdu hodně vysoko.

Stále doufám, že se pan předseda ČSSD po volbách zestateční.

Jiří Volný st.

Je také možné, že nás pan Petříček svým intelektem daleko překonává a jenom nám uniká jeho skvělý záměr.