Jiří Vyvadil: Je to státní převrat, řekl Trump…

donald trump delnici
2.10.2019 10:01
As I learn more and more each day, I am coming to the conclusion that what is taking place is not an impeachment, it is a COUP, intended to take away the Power of the...., (Čím více každým dnem studuji, co se děje, přicházím k závěru, že se nejedná o impeachment, ale o státní převrat s cílem převzít moc…) zatweetoval Donald Trump…

I já se musím omluvit za trochu žertovný tón z mého minulého článku na téma impeachmentu: Blahoslovení chudí duchem, ve kterém jsem napůl žertovně události v USA sledoval. Není to na žertování.

Střet mezi liberální demokracií, sorosovského typu, zahrnující vítání migrantů, odpor vůči bělošské populaci, podpora nejrůznějších atypických projevů sexuality, genderismu, obráceného rasismu, globalismu atd., konzervativnímu či přírodně podmíněnému způsobu života, neupřednostňování menšin nad většinami, stopce migrace, upřednostňování potřeb vlastních národů proti nadnárodním uskupením… se odvíjí prakticky na celém světě. Každé volby jsou toho příkladem. Ten střet odstartoval právě před dvěma roky svým pro mnohé překvapivým vítězstvím Donald Trump. A po celém světě je často následován. Maďarsko, Polsko, částečně. A někde je to tak půl napůl.

Pro Liberální demokraty celého světa jsou volby v rozhodující zemi Západu, USA, doslova osudovou volbou. Před dvěma roky si říkali, že to byl neskutečný omyl. Pokud by ovšem Donald Trump znovu zvítězil, bude to těžká porážka s celosvětovými konsekvencemi.

Přestaňme se zabývat malichernostmi typu celní války mezi Čínou a USA, dohodou s KLDR o raketách, atd. Pro USA bude prvořadé, jak skončí tato barevná revoluce. Zatím ještě krev neteče… Ale občanská válka, včetně krve a násilí, k historii USA patří…

Uvidíme…

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.