Jiří Vyvadil: Neprojdou

putin d1
31.5.2019 09:44
S velkým zadostiučiněním srovnávám články z dubna 2014, které se vysmívají a jistě pro ten okamžik oprávněně mým naivním snahám zabránit průjezdu amerického konvoje směr Východ přes naše území a srovnávám je se čtením dnešního tisku…

Doba se nádherně změnila. Tehdy předseda vlády Bohuslav Sobotka pomyslně chlebem a solí vítal udatná americká vojska a přirozeně k tomu přicmrndávali různí Schwarzenbergové apod.

Dnes předseda vlády Andrej Babiš zuří nad tím bordelem, který Američané a jejich místní poskokové v podobě ministerstva obrany a dalších útvarů způsobili našim řidičům v podobě mnohahodinových časových skluzů při přepravě po dálnici D1. A titulní stránky nejčtenějších deníků jeho rozhořčení palcovými titulky uveřejňují.

Mnohé se změnilo. Hysterčit, že Američané tady projíždějí už nikoho nebaví. Ale člověka blaží, že minimálně v oné technické podobě se může spolehnout na premiéra, který se správně na ten „ totálně zvoraný přesun“ pěkně „nasral“

Někdo tehdy založil facebookovou skupinu „NEPROJDOU“ a samozřejmě se tím měla na mysli vojska Američanů.

Téměř bych řekl, že se čtyřletým odstupem se toho mnoho podařilo.

A dokonce bych řekl, že až příště zase budou chtít Amíci trádovat po naší zemi, a mimochodem, Trump rozhodně není Obama a NATO pokládá za přežitek studené války, s čímž plně souhlasím, raději to vezmou v noci, potajmu a po železnici.

Už víme, že ani americký prezident není svobodný.

I proto už člověk není ani tak nabroušený jako před lety…

A to je skvělá zpráva.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

Na ,,obličejovém notesu"lze dohledat zjištění, že jsme vlastně jediný stát, kterému se podařilo postupující bojové jednotky  udatné US ARMY pozastavit bez jediného výstřelu. Hořká ironie.