Miroslav Němec: Kdo rozbíjí tradiční českou rodinu?

obrazek
26.11.2013 11:18
Rodina je základ státu, říkalo se kdysi a nutno říci, že to byla „svatá pravda“, kterou po celá staletí potvrzovaly dějiny lidské společnosti. Pouze normálně fungující rodina, kde je žena milující svého vyvoleného muže a muž milující svojí vyvolenou ženu, kteří se svobodně rozhodnou žít spolu v lásce a porozumění, v dobrém i zlém si navzájem pomáhat, a oba se, právě proto, svobodně rozhodnou uzavřít manželství, „dýchat jeden za druhého“, zplodit děti a tyto děti společně vychovávat a učinit z nich slušné a plnohodnotné členy naší společnosti, je hodna úcty - a dnes, bohužel, i obdivu, neboť jde spíše o výjimku.

Dějiny lidské společnosti zcela jasně ukazují, že správně fungující rodina složená z muže a z ženy, „obohacená“ dětmi, jako „zázrakem“ života, je přínosem pro lidskou společnost a její vývoj. Nejde jen o pouhé rozmnožování a o počty nově narozených dětí, které by měly převýšit počty zemřelých starců a babiček, aby šla společnost dál a aby byly tyto naše děti schopny postarat se nejen sami o sebe, ale nebudou jim lhostejní ani starší členové rodiny, dědové a babičky, otcové a maminky, ba ani strýčkové a tety, o které by se tyto děti měly, i bez dikce zákona, postarat v případě, že to budou nutně potřebovat a minimálně by měly vydělat na jejich důchody. Co se však děje dnes?

Řada našich dětí, kterým jsme dopřáli vše, co jsme my sami neměli, a ani mít nemohli, neboť stupeň vývoje společnosti v období našeho dětství, krátce po skončení druhé světové války, a v rozhárané kontraverzní společnosti padesátých let minulého století, to fakticky neumožňoval, se nakonec obrátil proti nám samotným. Řada mladíků, kteří dnes nemusí chodit povinně na vojnu, kde se přinejmenším naučili pořádku, disciplíně a sebekázni i tzv. „maminčini mazánkové“ a po příchodu z vojny si začali vážit slušnějšího života v civilu a také i sama sebe, se dnes „poflakují“ pod záštitou „mamahotelu“ u maminky, která jim vaří, pere, žehlí a uklízí, oni nepracují, lenoší, vysedávají v „putikách“, holdují alkoholu a mnozí i drogám, na které si v řadě případů „vydělávají“ krádežemi, loupežemi, přepadáváním důchodců a další trestnou činností. Mnozí se pro „mrzký peníz“ neštítí občas „zaletět“ i do „zóny drog“ a propašovat ve svých zavazadlech či tělesných útrobách „něco heroinu“ a dalšího podobného „svinstva“, hlavně když za to dostanou nějaký ten dolar a nebudou muset pracovat rukama.

I tupci, kteří by se dříve nikdy nemohli dostat ani na střední školu, se dnes hlásí na vysoké školy, a bohužel, díky soukromým vysokým školám, kde se hledí pouze na to, aby student zaplatil, se jim daří i vystudovat, tedy, abych to upřesnil - získat diplom a vysokoškolský titul.

Mnohé slečny, které by se mohly standardně uživit svojí užitečnou prací, svým vzděláním, umem a intelektem v řadě slušných profesí, se hlásí do různých doslova „skandálních“ soutěží, kde se z mnohých slečen stávají naprosto neskutečné kreatury, které se neštítí ničeho, ukazují na obdiv všem svoji intimitu a mylně se domnívají, že právě takto si podmaní svět. Uvědomují si vůbec tyto „ubožačky“, že svými, často stupidními vystoupeními před kamerou, si vlastně zkazili celý svůj další život, že je všichni slušní lidé navždy zavrhnou a že je vlastně nikdo za životní partnery chtít nebude? Uvědomují si „namakaní“, většinou holohlaví „trubci“ a „připitomělé pipiny“, že už nikdy nebudou plnohodnotnými členy lidské společnosti? Že budou jen velmi těžko vysvětlovat svým dětem či pozdějším partnerům, proč „obcovali“ s „polodementními“ potetovanými tupouny před kamerou erotických televizních programů a za pár stokorun zahodili svoji veškerou intimitu a čest?

Bohužel, však řadu žen k tomu dožene nemožnost získat normální zaměstnání, ale i jejich lenost a přeceňování sama sebe. Nechápu, jak na sebe může upoutat pozornost nevzhledná, enormně tlustá a navíc ještě hodně hloupá žena, která chodí po večírcích opilých „chlípníků“, provozuje tam striptýz, vybírá za to dost velké peníze a myslí si snad, že je středem zeměkoule. Další taková „pipina“ se klidně vysvlékne na výstavě motocyklů a nechá si různé „pseudoumělce“ malovat po svém nahém těle, vystavuje se národu a dělá jí to dobře. Obdobně i ti, kteří se sami hlásí erotickým TV programům, že jim před kamerou ukáží svůj sex a dostanou za to několik stokorun (???). Chudáci, tedy duševní určitě. Přemýšlím, zda je to normální či je to úchylka a zda bychom neměli takovou ubožačku či ubožáka vlastně politovat. Ale jsou ještě daleko horší případy, o kterých se tady ani psát nedá, byť by to bylo ke čtení jen po 22 hodině. Nebo si myslíte, že tzv. „lolitky“ a „obcování“ s nimi před kamerou, nejsou přímým návodem k trestné činnosti pro různé úchyláky, které „przní“ malé děti a kterých je v naší společnosti hodně?

Osobně se domnívám, že hlavním viníkem těchto všech excesů je značně uvolněná morálka naší „pseudodemokratické“ společnosti, nedostatek výchovy v rodině, naprosté selhání výchovné role školy od základního stupně až po školy vysoké, nedostatek právního vědomí obyvatelstva, selhání orgánů ochrany práva, včetně role policie, státního zastupitelství i soudů, nízké tresty za spáchání závažných trestných činů, včetně trestných činů sexuálních, a v neposlední řadě i mafiánské praktiky podnikání, spočívající v propojení politiky se zločinem.

Výsledkem jsou přeplněné věznice, kde se volně „povalují“ odsouzení, kteří se nazývají nikoliv vězni, ale „klienti“, kteří nepracují a dále se navzájem „školí“ ve zločineckých praktikách, čučí na televizi, stěžují si na pracovníky vězeňské služby a i jinak narušují řádný výkon trestu a pak ti, kteří se doposud do vězení nedostali, protože za ně byli odsouzeni tzv. „Bílí koně“.

Kdo však může za tento současný stav? Je to nejen rodina a škola, ale zejména dnešní „antisociální“ stát, který nezaručuje práci ani těm, kteří pracovat chtějí, vyplácí sociální dávky bez jakékoliv práce řadě flákačů, kteří by pracovat rozhodně měli, ale nechtějí a který se snaží dělat ze slušných lidí práce „blbce“ a lže jim nejen v denním tisku, ale i na zpravodajských serverech, ale dokonce i ve státní TV. Pak se ale nemůžeme divit, že tisíce lidí holduje nadměrně alkoholu, kolik je dnes sebevražd a že všechny psychiatrické léčebny jsou v České republice dnes doslova přeplněné k prasknutí.

A program k řešení normální funkce a podpory standardní rodiny má pouze několik málo politických stran, zejména však ale nová a moderní levicová politická strana – LEV 21 – NÁRODNÍ SOCIALISTÉ Jiřího Paroubka a Bělobrádkova KDU-ČSL. A to je opravdu málo. Přemýšlejte o tom, vážení přátelé.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

schlimbach

Pane docente, děkuji za odpověď. Osobně se domnívám, že plná zaměstnanost všech, kdo chtějí pracovat je možná. Je třeba ale změnit nastavení systému, provést velmi razantní, ale jednoduché změny. když už nic jiného, co je v Reformě společnosti, o.s., pak alespoň změna zákona o ČNB, vytváření finančního systému v rukou společnosti, státní důchodový fond, který financuje obecní, krajské a celospolečenské programy rozvoje společnosti atd.

Jedním ze základních problémů je nekomunikativnost mezi lidmi - stále vznikají nové a nové strany, hnutí, objevují se stále noví a noví lídři, pořád by někdo něco zastřešoval, ale spojovat se, spolupracovat, to ne -(

nemec.miroslav.doc

Pane Schlimbachu,

omlouvám se Vám, že jsem neodpověděl dříve, ale nebyl jsem na internetu. Vy se mne ptáte, jak bychom pomocí programu LVA 21 zajistili plnou zaměstnanost…? Já přece nikde netvrdím, že zajistíme plnou zaměstnanost, to je v dnešním „bordelu“ již naprosto nemožné, ale napsal jsem, že ...“program k řešení normální funkce a podpory standardní rodiny má pouze několik málo politických stran, zejména však, ale nová a moderní levicová politická strana – LEV 21 – NÁRODNÍ SOCIALISTÉ  Jiřího Paroubka a Bělobrádkova KDU- ČSL, což je málo"... Jen jsem na to lehce upozornil, aby o tom lidé přemýšleli.

Vám to vadí? Co navrhujete? Děkuji Vám za připomínky, Vašich komentářů si vážím.

schlimbach

Tak odpověď asi na svůj dotaz nedostanu.

heriot

Pane Pazdero, napsal jste spoutu věcí, s kterými ani nepotřebuji či nehodlám polemizovat, ani netuším proč jste je vlastně zmínil, když jako argumety k danému tématu vůbec neobstojí, jsou totiž zcela mimo téma...

Rovněž si dovolím připomenout, že nenazývám tupci všechny kdož studují, to jste si, nevím proč vycucal z prstu. Je tomu právě naopak, každá společnost si musí vážit talentovaných lidí a dopřávat jim vzdělání a uplatnění. A také ale nedovolit aby se ztratili v balastu agresivních, hloupých a nevzdělaných tupců. Tupci nazývám ty  kteří "studují", bez jakýchkoli předpokladů či nadání a  tituly si kupují, protože úroveń vysokého školství šla se vznikem soukromých škol dramaticky, ale zcela dramaticky dolů...

pavlovsky

Nemohu souhlasit s tím co napsal p.Walter, prostě dává tomu tupci jiný, možná přijatelnější význam...kdysi dávno...p.Horníček tvrdil, že jeho technické znalosti skončily u skoby...tuším byl absolvent gymnázia...tak se neměl čím chlubit...i když jako bonmot to bylo pěkné. Zpátky k těm 70% vysokoškoláků...myslíte si, že 70% z populace je schopno absolvovat bez problémů vysokou školu, udělejte si vy starší (já 72+) kdo z vašich tříd na osmiletce, základce, či měšťance absolvoval v řádném studiu VŠ. Ti co si vzdělání později nějakým způsobem koupili...a že se tituly prodávaly i za minulého režimu  je fakt. Přesto nenazývát ty, co studují nyní VŠ tupci, jsou to také naše děti a z důvodů, které jsem uvedl by si  vyžádalo podrobnější sociologický výzkum...jeden důvod je, že rodiče chtějí, aby se jejich děti měly lépe, aby byly méně ohroženy nezaměstnaností, aby měly lepší platy...Podívejte se na pracovní podmínky žen v supermarketech a mužů v různých montovnách. Z tohoto stavu těží někteří páni profesoři, kteří májí na různých školách několik úvazků, to byl také problém s udělením akreditace plzeňské právnické fakultě. Nakonec i p.Benda dostudoval na několikátý pokus a jako právník září. Podívejte se na přestárlé profesory a nejen profesory na různých školách, či v úřadech, podívejte se na p.Schwarzenberga, podívejte se na p.Rycheckého a  srovnejte to s tím, co se děje běžnému zaměstnaci, když je 5 let před důchodem. Ve společnosti ať již státní či soukromé začnou obíhat oběžníky, že si má jeho šéf připravit náhradu...dříve kádrovou rezervu a pak, když toho pracovníka nedonutí šéf, tak jej vyštípou jeho kolegové...Všechno je důsledek vládní politiky...soc.dem. byla u vlády 8 let a také s tím nic neudělala, proč se neustále zvyšují počty absolventů humanitních oborů (kulturní antropologové, sociologové...), proč tím vytváříme zásobárnu potencionálních nezaměstnaných, proč z ročníku studentů na teologické fakultě přijme kněžské svěcení jeden, či dva absolventi, pak zde máme plno polských kněží, které platíme z našich daní. proč daleko větší peníze dáváme na obnovitelné zdroje...cca 40 mld ročně, než na církevní restituce...tam je to cca 2 mld ročně, proč zvyšujeme kontigenty do zahraničních misí, když spojenci je snižují. A zpátky se vrátím k těm co nazval p. Němec tupci...já je nazyvám tupci vychytralými. Třeba v parlamentu by nebyl problém udělat průzkum, kolik z nich vystudovalo v řádném studiu a kolik si titul koupilo.

 

 

antoninsebek
heriot

Já bych se pana Němce trochu zastal. Když odhlédnu od jeho několika možná neškovných vyjádření, tak má jeho článek velmi racionální jádro. Zásadní úpadek morálky, rozpad tradičních hodnot, včetně rodiny, odpuzujcí přetažená sexualita, mobidita, drogy, parazitismus, podvody, lži, to vše  všude kolem nás je přece nepřehlédnutelné. Lze to označit jedním  slovem  - dekadence. K tomu aby to člověk viděl nemusí být hned puritánem, či "staříkem bez sexapealu"...

A co se týče těch tupců, je to možná trochu expresivně vyjádřeno, ale opět v tom nevidím urážku. Tupec není přece ten kdo nemá předpoklady na vysokou školu. To každý opravdu nemá. Tupcem se stává tehdy, když na tu vysokou školu přesto jde a absolvuje ji, což v dnešní době není žádný problém. Titul na soukromé škole si koupí každý. Pak je z něj opravdu neschopný tupec s titulem. Protože mu to dává možnost pracovat na pozicích, kde výrazně škodí. I to vidíme všude kolem nás. Kdyby se vyučil a využil své jiné přepoklady byl by z něho vážený řemeslník...

Ono to přece platí i obráceně. Člověk s velkými předpoklady pro duševní práci  by byl naopak u ponku třeba za velké nemehlo. A také bez urážky...

Krajtl

Antoníne Šebku


Jako technik s Vámi naprosto souhlasím. Ten dnešní marast bych nazval "marketingovou společností". Odpovídá to podstatě kapitalismu. -nezáleží na tom jestli je to užitečné, jestli to funguje, jestli to destruuje společnost, podstatné je kolik se na tom dá trhnout peněz. Už třeba to měření "úspěchu" podle HDP je totální blbost. Z principu - když se na hranicích srazí dva kamiony z nichž jeden převáží vejce tam a druhý zase zpátky, HDP to jenom prospěje. Z logiky selského rozumu se stala škoda, ale bankéři si zamnuli ruce. Náklady spojené s nehodou poskytnou šejdířům příležitost si utrhnout další procenta z obratu pro sebe. Není divu že ekonomika vypadá jek vypadá, když ji vedou iluzionisti, ba přímo kouzelníci jejichž fungování je nyní založeno již jen na tom jak dokáží nalhat či vnutit světu svou nepostradatelnost.

Pan docent Němec ale objevuje příčiny všeho zla v tom že se lidi rádi milují či svlékají a ukazují to ostatním. Já tvrdím že natáčet amatérsky sex a zadarmo jej poskytnou druhým nemůže škodit.

Naopak velice škodlivé považuji, když se nějaký lehkoživka, parazit a podvodník s "cenými" papíry bere za rukojmí celou společnost a pomocí peněz si zvyšuje fitness rozšíření svého genomu. Ideál parazitismu se šíří masově sdělovacími prostředky a tlačenice na "prestižní" parazitické posty zvyšuje opticky jejich důležitost. Ekonomů všude plno, bída a hlad vůkol.

Nevím čeho je pan Němec docent, ale sociologická analýza to asi nebude. Nemravností našel spousty, ale skutečná podstata destrukce společnosti mu skluzla do povrchnosti.

 

antoninsebek

Já bych se s dovolením přidal na stranu pana doc. Němce. A napíšu to ve velké zkratce. Ony totiž i ty Vaše kritické argumenty svědčí o "rozpolcenosti" (nechtěl jsem použít pojmu shnilosti) našeho současna. Co mám na mysli?

Vyčítáte mu v podstatě jeden silnější výraz. Ano, o vnější výrazy nám bohužel v dnešní době jde. Zkuste si pustit nějaký pořad pro mladé. Dozvíte se informace typu: jak se mají dívky líčit, jak mají líčit na hochy a jak se mají chránit. A tak dále a tak podobně. Takže budeme mít hafo všelijakých herců, umělců, masérů, poradců, ale nikoho, kdo bude rozumět PODSTATĚ elektronických přístrojů. To vše jsou prosím nahodile vybrané příklady.

Ano, všichni do škol, nejlépe vysokých a manažérských. Netuším, kde se za pár let (co jsme zametli s minulostí..) vzalo tolik vysokoškolských profesorů. Takže se M. Zemanovi vůbec nedivím.

Ale ono se to pochopitelně muselo "rozlomit" a také se tak stalo. Takže všichni budou mít maturitu, fajn. Ale jak tu zkoušku udělat, to je problém, jo jo. Kdyby se nastavila úroveň maturistních zkoušek tak, aby je udělali všichni, tak se ti talentovaní začnou flákat. Tak jsme vymysleli DVĚ ÚROVNĚ maturit.

Nedosti na tom, zákonitě to muselo pokračovat. Takže kromě solidních vysokých škol máme fůru vysokých škol nesolidních, kde se vesele "podniká". Za peníze v Praze dům. Tenhle systém jsme okopírovali ze zemí na východ od nás. Jen tak dál ...

Klasický kantor ze základní školy je minulostí, byl nahrazen houfem vystrašených učitelek, které dávají pozor, aby náhodou neublížily nějakému synáčkovi vlivného papínka, především takového, který má svůj vliv na magistrátu. Učitelské povolání na základních školách bylo KDYSI chloubou této republiky. Dnes Vás přijímají na dobu určitou, pod patronací municipality a nemáte na vybranou. Tak to vezmete zlehýnka.

Takže já s panem doc. Němcem souhlasím. Systém "všichni budeme umělci či manažéry" bohužel selže a celá společnost na to doplatí. Už bych mohl hovořit v přítomném čase. Ale ono bude hůř. Není tak daleko doba, kdy se "naše cizí" montovny přemístí na Ukrajinu.  Všimli jste si, že už neumíme udělat ani pořádnou silnici nebo chodník a že nejsme schopni vyrábět ani "konkurenceschopný" toaletní papír?

Krajtl

Tady je ta věta pane autore:

Kdo však může za tento současný stav? Je to nejen rodina a škola, ale zejména dnešní „antisociální“ stát... (pak je část o nefachčencích kterou jste si pro její ekonomickou marginalitu a rasistický rozměr mohl odpustit) ...Pak se ale nemůžeme divit, že tisíce lidí holduje nadměrně alkoholu, kolik je dnes sebevražd a že všechny psychiatrické léčebny jsou v České republice dnes doslova přeplněné k prasknutí.

Všechno ostatní je zaujaté, rasistické, despotické, nebo jen nebetyčně hloupé.

Příklad: Kde berete jistotu že holka která po sobě nechá malovat na výstavě aut není studentkou medicíny která Vám bude za pár let operovat bypass?

Udělal byste lépe kdybyste se vyjadřoval obecněji, takhle na sebe jen prozrazujete že jste netolerantní a despotický jako všichni kdo se ohánějí morálkou aniž by měli představu o její funkci.

Vaše představa o destruktivním účinku porna na společnost je stejně ubohá jako nábožensky prosazovaný celibát nebo monogamie. Rozsekat společnost na páry a postavit mezi ně vzdušné zámky - to je cesta k atomizaci a totalitnímu ovládnutí společnosti. Přitom člověk není labuť, ale primát. O vzniku monogamie a celibátu byste si měl neco přečíst, stejně jako o sexuálním životě primátů, abyste pochytil něco o společenském významu sexuality a jejím vlivu na zravý psychický vývoj. Nebo raději napíšete něco svého? Tahle autorka by Vás mohla inspirovat: http://www.protivanek.cz/knihy/sexualniprirucka.html

Představa že veřejná nahota sráží společenský status je patrně vytvořena závistivými staříky a stařenkami kteří - plni erotické síly, avšak zbaveni půvabu, odívají se do svých společenských statusů aby zahladili absenci sex-appealu a inteligence. Nelíbí se mi když někdo dosahuje vlivu a tedy i moci pomocí fyzické krásy, ale je to pořád lepší než když to někdo dělá pomocí horšího šidítka - peněz. V obou případech skutečné schopnosti, odbornost a kvalita trpí, ale v případě peněz je to začarovaný kruh, zatímco hebká pleť by měla být viděna dokud je co ukazovat.

Na mafiánský charakter koloběhu peněz jste neupozornil, předpokládám tedy že nemáte zájem s tím cokoli dělat, pouze toužíte to ovládnout a zavést terror svých despotiockých sebeklamů.

Dobře že jste nám prozradil způsob Vašeho uvažování, alespoň vím, že v LEV21 mají nalezlé i Lidovce bujnosti kalouskovy. Vaše osobní invektiva že jsem se někde poznal nebo dokonce plivnutí na moje děti prozrazuje Vás skutečný charakter. V předminulých volbách jsem dal LEV21 hlas, jsem rád že jsem se v těch právě minulých mýlil jinde. Teď mám alespoň jistotu že přístě budu mít k rozhodování o jednu stranu pro výběr méně. LEV21 to nebudou stajně jako to nebudou Lidovci.

 

 

pavlovsky

Pane docente, napsal jste I tupci, kteří by se dříve nikdy nemohli dostat ani na střední školu, se dnes hlásí na vysoké školy, to že studují jak na soukromých tak i veřejných školách je problém systému a akreditací, možná také neserioznosti učitelů, jakože je v současné době nedostatek kvalifikovaných řemeslníků, absolventů odborných učilišť,   ...ale nevím proč se čílíte....nazval jste určitou část populace tupci, to neoddiskutujete a že z Vašeho příspěvku jsem zapochyboval o Vaší inteligenci, mne nazýváte chytrolínem...spíš analyzujte sám sebe...podceňujete lidi...a to je nejhorší co si představitel strany, která usiluje o solidní volební výsledek může dovolit ....proto Vaše strana dopadla tak...jak dopadla. 

pavlovsky

Pane docente, napsal jste I tupci, kteří by se dříve nikdy nemohli dostat ani na střední školu, se dnes hlásí na vysoké školy, to že studují jak na soukromých tak i veřejných školách je problém systému a akreditací, možná také neserioznosti učitelů, jakože je v současné době nedostatek kvalifikovaných řemeslníků, absolventů odborných učilišť,   ...ale nevím proč se čílíte....nazval jste určitou část populace tupci, to neoddiskutujete a že z Vašeho příspěvku jsem zapochyboval o Vaší inteligenci, mne nazýváte chytrolínem...spíš analyzujte sám sebe...podceňujete lidi...a to je nejhorší co si představitel strany, která usiluje o solidní volební výsledek může dovolit ....proto Vaše strana dopadla tak...jak dopadla. 

schlimbach

Pane docente, zajímalo by mě - bez jakékoliv ironie - jak byste s pomocí programu Lva 21 zajistil plnou zaměstananost nebo s využitím programu KDU-ČSL.

nemec.miroslav.doc

Pane Karle Pazdero,

četl jste ten článek vůbec, že tady plácáte nesmysly? A jakým právem si mě vůbec dovolujete urážet, když jste vůbec smysl mého článku nepochopil?  Přečtěte si můj článek ještě alespoň třikrát, možná ho pak konečně pochopíte a pak mi tady něco vytýkejte, Vy rádoby chytrolíne.

nemec.miroslav.doc

Pane Krajtle,

Vy jste se tam poznal, že? Nebo, že byste měl takové děti? Anebo máte problémy s policií? A  – napište mi tu požadovanou větu. Rád se od Vás poučím, i když jedna věta není článkem, ale určitě ji dokáže za dopoledne „přelouskat“ i ten, kdo neumí takřka číst. Ale pro tyto typy lidí já nepíši, víte?

Buďte hodně dlouho zdráv a chcete-li i vesel!

pavlovsky

Nesouhlasím s tak velkým počtem studentů na VŠ  (70% z populačního ročníku), to by chtělo pořádný sociologický rozbor proč jich tolik studuje, zejména vliv rodičů. kteří vidí, že oni sami v dělnických profesích nemají šanci...když se propouští tak jsou první v řadě, když se srovnávají platy...tak jsou vždy na posledním místě. Sám jsem pracoval jako vedoucí provozu ve velkém hutním závodě a vím, co pro provoz znamená skutečný řemeslník...ať již elektrikář, zámečník, valcíř...někteří z nich neoplývali encyklopedickými znalostmi, ale ve svém oboru byli skutečnými mistry...a jestli je stínový ministr vnitra nazývá tupci, tak to o něčem svědčí, především o jeho inteligenci. 

Krajtl

Tenhle "analytik" ministrem vnitra? Z toho všeho co tu vypotil by se dala udělat jedna věta a  výsledek by byl lepší. Obsah sdělění by se zachoval a neměl bych pocit že mám co do činění s prelátem, skinheadem, a kádrovákem v jedné osobě.